اخبارشهرستان
پربیننده ترین

بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز درنظر دارد جهت استفاده از استعدادمخاطبان خود بصورت افتخاري خبرنگار به كار گيري مي كند.

کد خبر: ۴۳۹۷
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۰۶

پایگاه خبری تحلیلی بيان روز در راستای اطلاع رسانی دقیق و هوشمندانه و بر اساس سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تنویز افکار عمومی در نظر دارد از بین علاقه مندان به حوزه خبرنگاری نسبت به جذب خبرنگار افتخاری با شرایط ذیل اقدام نماید:

 

الف) متقاضیان می بایستی نسبت به تکمیل درخواست اولیه خود در پایان همین برگه اقدام نمایند و منتظر تماس دفتر گزینش پایگاه خبری تحلیلی بيان روزباشند.

 

ب) متقاضیان پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی نسبت به تهیه خبر براساس سیاستهای اعلام شده توسط پایگاه خبری تحلیلی بيان روز و همچنین ارسال خبر از طریق ایمیل اقدام می نمایند.

 

ج) پس از اتمام دوره دو ماه فعالیت برای کلیه شرکت کنندگان به تفکیک سرویس های خبری صدور کارت خبرنگار افتخاری بيان روز برای تهیه خبر صادر و همچنین دسترسی لازم به پایگاه خبری بيان روز برای ارسال خبر از بستر اینترنت میسر می شود.

 

د) شرکت کنندگان موظف به شرکت در دوره های اموزشی رایگان مجازي خبرنگاري پایگاه خبری بيان روز خواهند بود.

 

هـ) جذب خبرنگار افتخاری هیچ گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای پایگاه خبری بيان روز در برنداشته اما در صورتی که بيان روز نیاز به جذب خبرنگار ثابت یا حق التحریر داشته باشد خبرنگاران افتخاری فعال در اولویت خواهند بود.

 

============================================================

 
 
 
 
 
 
تذكر:اطلاعات فوق را به همراه يك قطعه عكس وفتوكپي صحفات اول شناسامه فقط به آدرس bayanerooz@chmail..irارسال  نماييد.
ضمناحوزه فعاليت مي توانيد باتوجه به استعداد وتوانمندي كه داريد به دلخواه اانتخاب نماييد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: