اخبارجديد
پربیننده ترین

امام جمعه پلدختر گفت:نیروهای مومن و انقلابی حضور پر رنگی در فضای مجازی داشته باشید و در این راستا برنامه های دهه فجر پر رنگ باشد.

کد خبر: ۲۲۶۷۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام والمسلمین سید محسن موسوی عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان که در سالن جلسات شهدای فرمانداری برگزار شد با بیان اینکه فضای مجازی و انتشار پیام انقلاب در این عرصه مهم است اظهار داشت:طرح گفتمان مخصوصا گفتمان انقلاب اسلامی در فضای مجازی کم است و نیروهای جوان خوش فکر با استفاده از فضای مجازی می توانند پیام انقلاب منتشر کنند.

حجت الاسلام موسوی با تاکید بر اینکه
باید با حضور باشکوه در انتخابات دوم اسفند ماه یک انتقام سخت از دشمن بگیریم نه اینکه خودمان به جان هم بیفتیم عنوان کرد:درفضای مجازی در شهرستان پلدختر تهمت هایی به افرادی زده و بی اخلاقی هایی صورت می گیرد که این فضا باید کنترل شود زیرا کسانی که افکار عمومی را در روزی که ما نیاز به اتحاد، وحدت و برادری داریم تشویش می کنند اشتباه می کنند که در این راستا فضای مجازی باید کنترل شود.

وی بیان کرد:بنر زدن درب ادارات غیر از هزینه اضافه چیزی دیگری نیست و رفع تکلیف محسوب نمی شود.

وی با تاکید بر اینکه مدیران در برنامه های دهه فجر حضور پر رنگی داشته باشند گفت:هر شخص وهر مسئولی باید وظیفه خود بداند که دستاوردها، ارزشها وخدمات انقلاب اسلامی را تبیین کند.

وی افزود:از بازگو کردن دستارودها و ارزشهای انقلاب اسلامی کوتاه نیایید چون جفا در حق انقلاب است و در این ایام تمام توجه خودتون را معطوف به اجرای بهتر برنامه های دهه فجر کنید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: