اخبارجديد
پربیننده ترین
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:تاکنون سه محموله کمک‌های مردمی و پایگاه‌های مقاومت بسیج به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان ارسال شده است.

کد خبر: ۲۲۶۶۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۰

به گزارش بیان روز،سرهنگ پاسدار منصور کریمی فرد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روز با اشاره به  ارسال اولین محموله کمک‌های مردمی و پایگاه‌های مقاومت بسیج پلدختر به سیل‌زدگان خبر داد و اظهار داشت:استان سیستان و بلوچستان از استان های محروم کشور که هموطنان ما در این منطقه بر اثر سیلاب دچار سختی شده اند.

وی بیان کرد:پس از فرمایشات مقام معظم رهبری در تسریع کمک رسانی به سیل زدگان سیستان،ناحیه مقاومت بسیج شهرستان هم به صورت ثابت و سیار کار جمع آوری کمک های مردمی از سطح شهر وروستاها آغاز کرد.

فرمانده سپاه پلدختر افزود: در فروردین امسال شهرستان پلدختر براثر سیلاب دچار خسارت شد که سیل مهربانی ملت ایران دغدغه سیل زدگان این منطقه را مرتفع کرد.

وی تصریح کرد:مردم انقلابی و نوع‌دوست شهرستان پلدختر همواره در عرصه‌های مختلف کمک‌رسانی پیشتاز بوده‌اند و در این عرصه نیز خوشبختانه خوب عمل کرده‌اند. 

 وی با بیان اینکه کمک های نقدی هم نیز برای سیل زدگان سیستانی در حال جمع آوری است گفت: سه محموله ها شامل اقلام خوراکی ،پتو،وسائل بهداشتی  جمع آوری شده و به مناطق سیل زده سیستان ارسال شده است.

 کریمی فرد با بیان اینکه سپاه و بسیج به عنوان نیروهای مردمی همواره در شرایط سخت در کنار مردم بوده است بیان داشت: با هماهنگی های انجام شده در راستای کمک به هم وطنان آسیب دیده در سیل اخیر کلیه پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج برای جمع آوری کمک‌های مردمی و ارسال در سریع‌ترین زمان ممکن آماده هستند.

انتهای پیام/ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: