اخبارجديد
پربیننده ترین
امام جمعه پلدختر:

امام جمعه پلدختر گفت:اتهام زنی به شورای نگهبان با عنوان حناحی عمل کردن بازی در زمین دشمن است.

کد خبر: ۲۲۶۵۳
تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۷

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام سید محسن موسوی امام جمعه پلدختر در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت:بعد از ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی تنها راه نجات غرب آسیا خروج آمریکایی ها از منطقه است.
وی بیان کرد: هرجایی آمریکا ورود پیدا کرده چیزی جز فساد چیز دیگری به ارمغان نداشته و جنگ و ناامنی در منطقه سوغات آمریکایی ها است.

وی بیان کرد:کشور های منطقه خلیج فارس که پایگاه آمریکایی ها در آنجا هستند چیزی جز پست رفت ندارد.

وی با اشاره به اینکه جوشش خون شهید سلیمانی باعث بیداری و همگرایی ملت ها به خصوص محور مقاومت شده است ادامه داد:مکتب حاج قاسم به عنوان یک جریان در جهان باعث شده تا ملت ها بیشتر پی به خباثت آمریکایی ها ببرند.

وی با اشاره به اینکه شورای نگهبان از ارکان قوی نظام است افزود:تلاش برای حفظ ارزش های نظام و صیانت از دستاوردهای انقلاب از وظایف شورای نگهبان است.

موسوی با اشاره به رد صلاحیت برخی کاندیداها توسط شورای نگهبان تصریح کرد: شورای نگهبان با رد برخی کاندیداها از پروژه نفوذ جلوگیری می کند و خطر این پروزه از جنگ سخت بدتر است.

وی تصریح کرد:متاسفانه خیلی افراد بلافاصله به شورای نگهبان حمله کردند و این رد صلاحیت ها جناحی اعلام کردند، شش فقیه و شش حقوق دان شورای نگهبان صلاحیت کاندیداها به صورت دقیق بررسی می شود و پنجه انداختن به چهره شورای نگهبان محکوم است.

امام جمعه پلدختر با اشاره به سانحه هوایی و ابراز همدردی با خانواده های شاهد داغدار عنوان کرد: سرعت بررسی و اعلام نظر توسط سپاه قابل تحسین است و صحبت های سردار سلامی وحاجی زاده با شجاعت و صادقانه حرف زدند قابل قدردانی است.

وی گفت:سپاه ضعیف نشده و ابراز همدردی فرماندهان سپاه همراه با آرزوی مرگ باعث شد که فرماندهان سپاه از جمله سردار حاجی زاده در بین مردم محبوب تر شود.

وی تصریح کرد: زوایای مختلف این حادثه بیشتر باید بررسی شود تا ضد انقلاب نتواند بیش از این موج سواری کند.

وی با اشاره به خباثت آمریکا و انگلیس بر علیه ملت ایران گفت: تحریک به اجتماع این افراد توسط انگلیسی ها و امریکا پس از صحبت های صادقانه سرداران فقط بازی در زمین دشمن است و این عده معدود افراد پیاده نظام انگلیس هستند که به عکس سردار سلیمانی توهین کردند وشعار ساختار شکنانه می دادند و راهپیمایی بعد از نماز جمعه تجدید بیعت با رهبر انقلاب است.

وی با اشاره به شیطنت سفیر انگلیس در اجتماعات اخیر دانشجویی تهران عنوان کرد:مطالبه ملت از دستگاه دیبلماسی این هست که سفیر بزدل انگلیس که از کشور خارج شده به ایران راه ندهد و برخورد جدی کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: