اخبارجديد
پربیننده ترین
جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان:

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت:برای نخستین بار هیمنه پوشالی آمریکا در منطقه و دنیا توسط سپاه پاسداران نظام مقدس جمهوری اسلامی شکسته شد.

کد خبر: ۲۲۶۴۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵

به گزارش بیان روزسردار حبیب‌الله توکلی جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهادت تعدادی هموطنان ونخبگان کشور که بر اثر سقوط هواپیمای اوکراینی جان خود را از دست دادند اظهار داشت: پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی وظیفه ما دشمن‌شناسی است و ما باید تاکتیک‌ها و روش‌های دشمن را بشناسیم و راه‌های مقابله با آن را بدانیم.

وی با بیان اینکه دشمن بعد از مشت محکم و ضربه سهمگینی که خورد به دنبال ضربه زدن است عنوان کرد: برای نخستین بار هیمنه پوشالی آمریکا در منطقه ودنیا توسط ایران شکسته شد به طوری که موفقیت سپاه  در صدر اخبار رسانه های جهان قرار گرفت.

وی افزود:به‌دنبال انتقام از ایران وجبهه مقاومت ،سقوط هواپیما بهانه‌ای شد که‌ یک عملیات روانی به شکل گسترده با همدستان فراری، گروه‌های ضد انقلاب خارج‌نشین، پول‌های کشورهای منطقه و پشتیبانی اسرائیل و آمریکا آغاز و مردم را  به اعتراض خیابانی علیه نظام و انقلاب کردند.

توکلی با ابراز تاسف از برخی فریب خوردگان که پیاده نظام دشمن هستند و لیدر اغتشاشات شدند گفت:بحمدالله با هوشیاری و یصیرت مردم اتفاق خاصی در کشور رخ نداد و مردم ایران اسلامی یک بار دیگر توطئه دشمنان را نقش بر آب کردند.

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه ما هم از مردم ایران اسلامی می‌خواهیم که هوشیاری خود را حفظ کنند ادامه داد:نسبت به اتفاقات و حوادثی که دشمن برای کشور رقم می‌زند هوشیار باشند.

وی با تاکید براینکه ما همه گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم و این حوادث را پشت سر می گذاریم تصریح کرد:همه ما بایستی در این عرصه با هوشیاری عمل کنیم و فریب دشمن را نخوریم.

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با تاکید براینکه عرصه فضای مجازی آسان‌ترین فضا برای مقابله با ضربه‌های دشمن است افزود: در فضای مجازی دشمن با راه اندازی جنگ‌های روانی به دنبال آشوب والتهاب در جامعه است که ما باید با برنامه ریزی و منسجم در این عرصه عمل کنیم.

وی ادامه داد: هر فرد ایرانی می‌تواند به‌عنوان یک کاربر فعال یک حمله‌ای نسبت به دشمن تدارک بببیند و اقدامات دشمن بر علیه انقلاب را در فضای مجازی را بی‌اثر کند. 

وی با تاکید براینکه فضای مجازی بستر مناسبی برای انتقال پیام انقلاب است یاد آور شد:فضای مجازی به عنوان فضایی برای ارتباط‌گیری دشمنان تبدیل شده است که جا دارد همه مردم و جوانان حتما در فضای مجازی حضور موثری داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد:در عرصه فضای مجازی هم عرصه نبرد با دشمن است که باید برای دفاع از انقلاب، نظام، رهبری و همه ارزش‌ها در این فضا حضور داشته باشیم‌.

وی افزود:امروز دیگر فضای مجازی جولانگاه ضد انقلاب نیست و نیروهای انقلابی با حضور به موقع خود پاسخ دندان شکنی به آنها می دهند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: