اخبارجديد
پربیننده ترین
نماینده ولی فقیه در لرستان:

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: با تبدیل شدن پایگاه عین الاسد به عین الاجسد توسط سپاه اسلام وحشت در میان سردمداران آمریکا ایجاد شد.

کد خبر: ۲۲۶۳۶
تاریخ انتشار: جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۵

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی  در خطبه های این هفته شهر خرم آباد با اشاره به شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش اظهار داشت: از امت حزب الله، هیئت‌ها ، فرهیختگان و نخبگان سراسر استان، مردم بخش ها، روستاها و شهرها و شما نمازگزاران که به محض شنیدن خبر تأسف بار ناراحتی و احساسات خود را در مراسمات و مجالس گوناگون نشان دادید تشکر و قدردانی می کنیم.

وی افزود: حضور شما یادآور سفارش امیرمومنان حضرت علی (ع) در جنگ جمل  به محمد حنفیه است که فرمود در مقابل دشمن محکم چون کوه بایست، سر و جان را بر کف بگیر و محکم چون میخ بایست و تکان نخور و چشمت به صف آخر دشمن باشد تدبیر به کار گیر و به سمت دشمن برو چراکه پیروزی از آن خداست.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به حضور اعضای حلقات صالحین در مصلی الغدیر عنوان کرد: همین آموزه های معنوی است که تربیت کننده رهروان سردار است؛ شهید سلیمانی تحت آموزش مکتب اسلام بود و معلمانی همچون امام راحل و رهبری داشتند و باید گفت جوانان استان ما نیز این مراتب ایمان و تقوا را می توانند طی کنند.

وی بیان کرد: در پی شهادت این سردار عزیز نه تنها در داخل کشور بلکه در بیرون از مرزها مردم به صحنه آمده و در پنج قاره جهان هیمنه شیطان بزرگ در هم شکست.

شاهرخی تصریح کرد: نادانان کاخ سفید و قصر نشینان بدانند شما در زمان امام راحل تمام دسیسه ها و مادیات را به کار بردید تا جلوی نفوذ اسلام در لبنان را بگیرید ودرعراق حاکم شوید ولی بعد از تریلیون ها دلار چه نصیبتان شد غیر از این بود که در لبنان، عراق، سوریه و یمن هیمنه شما شکسته شد و تمام برنامه های شما نقش برآب شد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از امام راحل هم رهبری با صلابت چون کوه در مقابل شما ایستاد و خودتان اذعان داشتید که هر جا ایران نفوذ کرد ما نتوانستیم کاری از پیش بریم.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان این که با تبدیل شدن پایگاه عین الاسد به عین الاجسد توسط سپاه اسلام وحشت در میان سردمداران آمریکا ایجاد شده است گفت: ازسر نصیحت و خیرخواهی به خانواده سربازان آمریکایی اعلام می کنیم که فرزندان خود را از منطقه ما فراخوان کنید و نگذارید سربازان شما مجددا به منطقه ما اعزام شوند چراکه تعدی در مقابلش تعدی است وآنچه از سوی سربازان اسلام به شما رسید تنها یک سیلی بود و انتقامش این است که شما با فضل الهی منطقه ما را ترک کنید.

منبع:سفیرافلاک

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: