اخبارجديد
پربیننده ترین
امام جمعه پلدختر:

امام جمعه پلدختر گفت:هر چه ارتباط ما با مساجد بیشتر شود،انحراف جامعه کمتر ،آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی کمتر می شود.

کد خبر: ۲۲۵۱۶
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۶

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام سید محسن موسوی روز سه شنبه در همایش تبیین گفتمان سازی در راستای مسجد محوری شهرستان پلدختر با بیان اینکه گفتمان های مسجد محوری و آبروی محله از زیباترین و برجسته ترین جلسات است اظهار داشت:گفتمان های مسجد محور با حضور اقشار مختلف، بسیجیان، دانشجویان، اصناف، بازاریان و جامعه پزشکی هر چند با تعداد کم حائز اهمیت است.

وی با تاکید بر برگزاری اینچ نین جلساتی در سطح شهر و روستاها عنوان کرد:باید برنامه ها با محوریت مساجد که امری کلیدی است برگزار شود که در این صورت موفق، نتیجه بخش است.

وی با اشاره به اینکه حضور در مساجد برای اقشار مختلف باعث ایجاد نشاط و شادابی می شود گفت:چهار مسجد پلدختر شامل مسجد جامع، امام حسین (ع)، امیرالمومنین (ع) و مسجد اعظم در جریان سیل دچار آب گرفتگی شدند که نیازمند کمک هستند هر چند خیرین کمک هایی کرده اند ولی نیاز هست که دولت در این خصوص کمک دهند.

وی با بیان اینکه مسجد محل اجتماع سیاسی و سنگری است افزود:در دوران دفاع مقدس نیز بر اساس آمار امور مساجد کشور، ۹۷ درصد شهدا از دل مسجد برخاستند که همچنان که مقام معظم رهبری در دیدار بسیجیان فرمودند بسیج و مسجد هیچ جدایی از هم ندارند، 

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه مسجد پایگاه مقاومت و جایگاه بصیرت است که بصیرت افزایی می کند عنوان کرد: مسجد مهم است و همواره در طول تاریخ اسلام و انقلاب، کانونی برای همفکری و هم افزایی نیروهای مومن و انقلابی بوده است.

وی تصریح کرد:همانطور که مساجد از اول انقلاب تا کنون نقش کلیدی و مرکز را دارند بایستی در راستای جذب هر چه بیشتر جوانان به مساجد برنامه ریزی وتلاش کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: