اخبارجديد
پربیننده ترین
حواشی سفر نوبخت به لرستان:

حواشی پر رنگ تر از متن سفر نوبخت معاون رییس جمهور به پلدختر:طنین "مرگ بر آمریکا"در بدرقه کردن نوبخت توسط مردم ،توزیع کارت هدیه دولتی به خبرنگاران نور چشمی،راه اندازی کاروان دولتی در همراهی معاون رییس جمهور،

کد خبر: ۲۲۴۸۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۶

به گزارش خبرنگار  بیان روز،سید محمد باقر نوبخت مرد خندان شماره دو دولت دوازدهم پس از ظریف وزیر امورخارجه پس از گذشت 6ماه از سیلاب 12فروردین امسال به لرستان سفر کرد که معمولا سفر مسئولین ارشد دولتی به شهرستان ها و استان ها با حواشی همراه بود.

اولین حاشیه سفر را فرمانداری پلدختر روشن کرد،انگار معضل روابط عمومی در این دستگاه نمی خواهد به این راحتی حل شود،روابط عمومی فرمانداری نه تجهیزاتی دارد و نه وسیله نقلیه ای برای حمل ونقل خبرنگاران،البته این معضل در شهرستان ریشه ای هست و به این راحتی گویا خیال درست شدن هم ندارد.

حواشی سفر نوبخت به لرستان

به طوری که در سفر نوبخت معاون رییس جمهور به مناطق سیل زده پلدختر،برای حمل ونقل خبرنگاران شهرستان جهت انعکاس اخبار سفر کاسه چه کنم چه کنم به طور معمول دست روابط عمومی فرمانداری پلدختر بود.

دومین حاشیه،عدم اطلاع رسانی مناسب به مردم دهستان مورانی برای سفر معاون ریس جمهورر به روستا بود که حسابی مردم را از دست دهیار و بخشداری عصبانی کرد.

سومین حاشیه:مجال طرح مسائل انتخاباتی توسط برخی متولیان در ماشین های خاص دولتی بود که گویا هر برنامه ای از این به بعد در شهرستان اجرا می شود برخی ها به دنبال منفعت طلبی و سهم خواهی سیاسی خود هستند.

چهارمین حاشیه:بی برنامه گی در اجرای سین برنامه های سفر نوبخت به پلدختر بود که تا شب طول کشید و گویا برخی دیگر از بازدید های معاون رییس جمهور از طرح ها ومناطق سیل زده شهرستان حذف شد.

پنجمین حاشیه :جوان معلول مورانی که با معلولیت خود به استقبال نوبخت رفت ولی به دلیل ازدحام جمعیت این جوان با نامه ای که همراه داشت گم شد.

 ششمین حاشیه:وقتی معاون رییس جمهور در مصاحبه خبری خود ،بنیاد مسکن متولی ساخت وساز را از قلم می اندازد و لفظ قوه مجریه را جایگزین می کند  مسئولان بنیاد مسکن از مصاحبه آقای معاون کمی ناراحت می شوند.

هفتمین حاشیه:توزیع کارت هدیه به خبرنگاران نورچشمی توسط بنیاد مسکن

 هشتمین حاشیه:طنین شعار "مرگ بر آمریکا "توسط نوجوانان وجوانان در روستای کیان آباد در بدرقه نوبخت معاون رییس جمهور 

 نهمین حاشیه:وقتی نوبخت دولت دوازدهم از افتخار آفرینی سپاه در شکار زم مدیر بنگاه دروغ پراکنی آمد نیوز حرفی نمی زند ولی بازهم از تحریم نفتی و شیطنت آمریکایی می گوید.

 دهمین حاشیه:راه اندازی کاروان ماشین های دولتی در همراهی معاون رییس جمهور در شرایط سخت اقتصادی

 یازدهمین حاشیه به درد ودل نوبخت برمی گردد که به کنایه گفت:دولت در مضیقه و شرایط خاص هست،بنده همیشه باید با دل خونین و لب خندان با مردم صحبت کنم.

 دوازدهمین حاشیه :نوبخت توپ تامین اعتبار برای به روز کردن تجهیزات مدیریت بحران لرستان به استان پاس داد در حالی که خادمی استاندار لرستان به صراحت اعلام کرده دولت تاکنون اعتباری برای به روز کردن تجهیزات بحران استان اختصاص نداده است.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: