اخبارشهرستان
پربیننده ترین
نوبخت:

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت:با توجه به حجم زیاد خسارت در بخش کشاورزی نیاز هست ما به صورت خاص به این موضوع بپردازیم.

کد خبر: ۲۲۴۸۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱

 به گزارش  بیان روزمحمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار بیان روز در خصوص رسیدگی به وضعیت کشاورزی در مناطق سیل زده پلدختر اظهار داشت: در بخش کشاورزی به ازای هر هکتار آسیب دیده از سیل، مبلغ مشخصی به عنوان وام و بلاعوض در نظر گرفته شده ولی شهرستان پلدختر را باید به صورت خاص توجه کرد.

وی بیان کرد: با توجه به وضعیتی که در استان مشاهده کردیم لازم است که اقدامات خاصی هم انجام شود و قرار شده که نماینده پلدختر در سازمان برنامه و بودجه حاضر شود تا تصمیم گیری‌های لازم در این رابطه گرفته شود.

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه با همکاری استاندار برای تامین خسارت وارده به خودروهای خسارت دیده از سیلاب برنامه ریزی خواهیم کرد گفت: تامین خسارت خودروهای آسیب دیده از سیل در برنامه ما نبوده ولی از استاندار درخواست می‌کنیم که به این بخش هم رسیدگی کند.

 

وی بیان کرد: برای خانه‌هایی در پلدختر که سیل‌زده نبوده ولی به دلیل قرارگیری در کنار دیواره ساحلی مجبور به جابه‌جایی هستند، استاندار با توجه به سیاست شورای برنامه‌ریزی استان  تصمیم گیری کند .

وی یاد آور شد:اگر لازم بود که ما در تهران مصوبه‌ای داشته باشیم اعلام کنند تا اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهیم.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: