اخبارجديد
پربیننده ترین

 معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور  از ساخت ۱۸هزار واحد مسکن محرومین روستایی در  استان هایب سیستان بلوچستان ،خراسان جنوبی ،کرمان و لرستان آغاز شد.

کد خبر: ۲۲۴۸۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۰

مهدیان  معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در گفتگو با خبرنگار  بیان روز، با تاکید بر اینکه مصوبه دولت بر پرداخت خسارت به واحدهای مسکونی است اظهار داشت:بنیاد مسکن به خانواده ها در ازای آسیب به هر واحد مسکونی خسارت پرداخت می کند و معیار پرداخت تسهیلات خانوار هم نیست.

وی با بیان اینکه کار تعمیرات مسکن سیل زدگان در مناطق سیل زده کشور به اتمام رسیده عنوان کرد:کار تعمیرات واحدهای خسارت دیده از سیلاب در استان های لرستان.خوزستان و گلستان به اتمام رسیده است و از لحاظ احداثی لرستان نسبت به استان های دیگر وضعیت بهتری دارد.

مهدیان گفت:امیدواریم با جدیت کاری که ستادهای بازسازی معین اصفهان و اردیبل در پلدختر دارند تا پایان امسال شاهد اتمام پروژه های احداثی مسکن در نقاط سیل زده این شهرستان باشیم.

معاون بنیاد مسکن افزود:روند احداثی مسکن سیل زدگان در استان خوزستان به دلیل گرما کمی با تاخیر آغاز شده که این باعث شده کمی سرعت کار کاسته و ما از این جهت کمی عقب هستیم.

 مهدیان با اشاره به ساخت ۲هزار واحد مسکونی ویژه محرومین در روستاهای لرستان عنوان کرد:در قالب این طرح حدود ۱۸هزار در استان های سیستان بلوچستان،کرمان ،خراسان جنوبی آغاز شده است.

وی تصریح کرد:امروز هم به همت مسئولین و مردم کلنگ احداث ۲هزار واحد مسکونی ویژه محرومین روستایی در روستای مورانی سیل زده پلدختر به زمین زده شد که به صورت تسهیلات و بلاعوض ها انشاالله این واحدها ساخته میشود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: