اخبارجديد
پربیننده ترین
مدیر کل کمیته امداد امام (ره) لرستان

مدیر کل کمیته امداد امام (ره) لرستان از واگذاری 300واحد مسکن به مددجویان سیل زده تحت پوشش با حضور ریاست سازمان در استان خبر داد.

کد خبر: ۲۲۴۸۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۴

به گزارش بیان روز،فارسانی مدیر کل کمیته امداد امام ره لرستان در گفتگو با خبرنگار بیان روز با بیان اینکه وعده های امداد در قبال مددجویان سیل زده در حال تحقق هست اظهار داشت :هفته آینده با حضور بختیاری ریاست کمیته امداد امام ره کشور مرحله واگذاری۳۰۰واحد مسکن به مددجویان صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه تمام همت امداد با همکاری خیرین و دولت بر رفع دغدغه مددجویان سیل زده در استان به خصوص پلدختر است افزود:تعداد ۲هزار و ۱۰۰واحد مسکونی تخریبی و احداثی در لرستان برای مددجویان تحت پوشش امداد داشتیم که تا قبل پایان سال به بهره برداری می رسند.

وی با اشاره به کلنگ زنی ساخت ۲هزار واحد مسکونی ویژه محرومین روستایی استان گفت:قریب اکثر قشر هدف این طرح از مددجویان روستایی تحت پوشش امداد هستند که علاوه بر پرداخت تسهیلات و بلاعوض به آنها ،ما هم در تجهیز این مسکن ها کمک خواهیم کرد.

فارسانی با تاکید بر اینکه سیل علی رغم اینکه تخریب و ویرانی به بار آورد ولی در کنارش زیبایی ها و اثرات مثبتی هم نیز داشت خاطر نشان کرد: به طوری که تعداد ۲هزار و ۵۳۸واحد مسکونی چه از طریق تسهیلات و بلاعوض دولت و پرداخت بلاعوض ۲۰میلیون ریالی توسط کمیته امداد به مددجویان کار تعمیرات آنها را به اتمام رساندیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: