اخبارشهرستان
پربیننده ترین
رضایی:

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان گفت: در مجموع ۱۸ هزار و ۸۰۰ واحد روستایی در برنامه کار بازسازی و بهسازی ما قرار دارد .

کد خبر: ۲۲۴۷۸
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۳

به گزارش بیان روز،مسعود رضایی مدیرکل بنیاد مسکن لرستان در آیین کلنگ زنی طرح احداث 2هزار واحد مسکونی ویژه محرومین روستایی گفت:در خصوص ساخت ۲ هزار واحد مسکن محرومین روستایی رویکرد ما بیشتر به سمت و سوی روستاهای دور افتاده و محروم است.

رضایی با بیان اینکه نُرم بازسازی مسکن روستایی در برخی نقاط لرستان به لحاظ صعب العبور بودن این مناطق، زیر ۱۰ درصد استافزود:در لرستان مناطق و روستاهای نیازمند در این حوزه نیز شناسایی شده اند و در قالب احداث مسکن محرومین روستایی این طرح احداث می شود.

وی ادامه داد: لرستان ۱۷۳ هزار خانوار روستایی در قالب ۱۵۳ هزار واحد مسکن روستایی دارد، تا قبل از بازسازی مسکن های روستایی طی امسال، ۱۰۳ هزار واحد روستایی از انواع تسهیلات بنیاد مسکن استفاده کرده بودند.

وی با بیان اینکه امسال مساعدتی از سوی دولت به واسطه سیل شد، تصریح کرد: امسال ۱۱ هزار و ۸۰۰ واحد مسکن روستایی از تسهیلات بازسازی و ۷ هزار واحد از تسهیلات بهسازی استفاده می کنند.

وی گفت: با کلنگ زنی ۲ هزار واحد مسکن محرومین روستایی طی امروز، در نهایت بهسازی، بازسازی و ساخت ۲۰ هزار و ۸۰۰ واحد عملا در برنامه کاری ما قرار می گیرد و از نرم بازسازی کشور جلوتر می افتیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: