اخبارجديد
پربیننده ترین
فرمانده انتظامی پلدختر:

فرمانده انتظامی پلدختر گفت: کسانی که برای برپا کردن موکب مجوز دریافت می‌کنند باید توان ارائه خدمت مناسب به زائران اربعین را داشته باشند.

 

کد خبر: ۲۲۴۶۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱

به گزارش بیان روزسرهنگ همایون بخشی فرمانده انتظامی پلدختر در جلسه ستاد اربعین شهرستان پلدختر با اشاره به خسارت های وارده بر جاده پلدختر-خرم آباد اظهار داشت: این محور  نقاط حادثه خیز دارد و در سیل دچار خسارت شده، لذا کاروان‌ها و خودروهای حامل زائران اربعین حسینی در این مسیر تردد نکنند.

وی با بیان اینکه  بخش هایی از جاده قدیم پلدختر- خرم آباد به دلیل آسیب در جریان سیل خسارت وارد شد گفت:در نقاطی مانند ایست بازرسی و نقاط دیگر نیاز به روشنایی دارد که باید تامین شود.

فرمانده انتظامی پلدختر با تاکید براینکه اتباع بیگانه که توسط پلیس برگشت داده می شوند افزود:نیروی انتظامی برای نگهداری این افراد در شهرستان  نیاز به ساختمانی دارد.

سرهنگ بخشی ادامه داد:چهار نقطه در شهرستان پلدختر، توسط نیروی انتظامی در ایام اربعین باید پوشش داده شوند.

وی تصریح کرد:نیروی انتظامی در ایام اربعین برای خدمت بهتر به زائران نیاز به خودرو دارد که ادارات شهرستان می توانند در این زمینه همکاری کنند.

فرمانده انتظامی پلدختر عنوان کرد:در جهت تسهیل در تردد زوار حسینی  اداره راهداری در محور پلدختر -کرمانشاه در گردنه طول کش  نسبت به تامین روشنایی مناسب باید اقدام کند.

 وی گفت:پایانه‌های مسافرتی از جابجایی اتباع بیگانه بدون مدارک قانونی خودداری کنند، زیرا پلیس با این موارد برخورد و خودرو آنها همراه با جریمه روانه پارکینگ می‌شود.

فرمانده انتظامی پلدختر افزود: زائران در ایام اربعین حسینی گذشته در شهرستان گلایه هایی از نظر بهداشت، امداد رسانی و... داشتند که نیاز در محل های اسکان و استراحت زائران تمهیدات لازم اندیشیده شود.

وی با بیان اینکه انتظار می رود مدیران شهرستان برای پاسخگویی به تلفن ها در ایام اربعین در دسترس باشند افزود: موکب ها در نقاط کور که باعث ایجاد ترافیک در مسیرها می شود، برپا نشوند و از سوی اداره راهداری بنرهایی برای راهنمایی زائران در محورهای مواصلاتی نصب شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: