اخبارشهرستان
پربیننده ترین
فرمانده انتظامی پلدختر:

فرمانده انتظامی پلدختر گفت:پلیس در مبارزه با قاچاق کالا،موادمخدر و مخلین نظم در شهرستان اقدامات ارزشمندی انجام داده است.

کد خبر: ۲۲۴۶۴
تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰

به گزارش بیان روز،سرهنگ  همایون_بخشی در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی شهرستان پلدختر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با بیان اینکه  8نفر در خصوص مبارزه با قاچاق کالا در شهرستان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد گفت:نیروی انتظامی در برخورد با قاچاقچیان کالا از ابتدای سال جاری تاکنون موفق به کشف ۳۸ محموله بزرگ کالای قاچاق  به ارزش ریالی ۵۵ میلیارد ریال است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری با وقوع سیل نیروی انتظامی پلدختر براساس شرح وظایف ناجا در مواقع سوانح و حوادث اقدامات مرتبط در حوزه های مختلف را انجام داد اظهار داشت: در جریان وقوع سیل در پلدختر علی‌رغم وظایف انتظامی این نیرو، یک هزار و ۷۰۰ مورد ارائه خدمات پزشکی و امدادی در سطح شهر پلدختر به شهروندان آسیب‌دیده داشته است‌.

 وی با بیان اینکه پرسنل نیروی انتظامی پلدختر ۲۸۴ عملیات امدادی در مسیرها و جاده های ارتباطی شهرستان انجام دادند گفت:در جریان وقوع سیل اموالی از مردم به سرقت رفته بود که نیروی انتظامی موفق شد این اموال را به صاحبان آن برگرداند و بحمد الله عملیات‌های مختلفی در حوزه های برخوردی و پیشگیری در پلدختر صورت گرفته است .

سرهنگ بخشی با اشاره به اجرای 108مرحله پاکسازی در نقاط آلوده شهرستان پلدختر ادامه داد:با تلاش ماموران انتظامی  در برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدرطرح های مختلفی در نقاط آلوده مختلف شهرستان انجام گرفته است.

 

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: