اخبارجديد
پربیننده ترین
استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت:جمعیت هلال احمر با همکاری استانداری لرستان کار توزیع 2هزار پک لوازم ضروری زندگی را در بین سیل زدگان پلدختر آغاز کرد.

کد خبر: ۲۲۳۷۹
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳

 

به گزارش بیان روز،خادمی استاندار لرستان در جلسه توزیع لوازم ضروری زندگی در بین سیل زدگان پلدختر با بیان اینکه به مرور زمان مشکلات سیل زدگان در حال کاهش است اظهار داشت:با کمک دولت بخشی از مشکلات سیبل زدگان در حال حل شدن هستند،مردم سیل زده این اطمینان را داشته باشند که هیچکدام از آنها از قلم نخواهد افتاد واز تسهیلات و لوازم مورد نیاز زندگی استفاده خواهند کرد.

وی بیان کرد:جمعیت هلال احمر در زمان وقوع سیلاب با واکنش سریع که داشت توانست خوب مدیریت کند به طوری که در قبلفحین و امروز هم پسا سیلاب این جمعیت به صورت فعال در مناطق سیل زده مشغول خدمات رسانی است.

استاندار لرستان گفت:امروز هم این جمعیت با کمک مردم 10هزار بسته لوازم ضروری زندگی را در بن سیل زدگان لرستان توزیع می کند.

کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس با قدردانی از ابراز محبت مردم ایران به سیل زدگان پلدختر اظهار داشت:همت بلند ملت ایران با کمک نیروهای بسیج،سپاه،ارتش  پس از دستور رهبر معظم انقلاب برای شتاب دهی کمک به سیل زدگان در کنار نیروهای امدادی و خیرین در کمک رسانی به سیل زدگان در تقویم هم نوع دوستی ثبت خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: