اخبارجديد
پربیننده ترین
نماینده ولی فقیه در لرستان:

نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:مسئولین در ارتباط با مردم سیل زده برای امر بازسازی مسکن اهتمام ویژه ای انجام شود.

کد خبر: ۲۲۳۷۳
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴

به گزارش بیان روزحجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در جلسه شورای اداری شهرستان پلدختر با قدر دانی از مسئولین و دست اندرکاران امر بازسازی مناطق سیل زده پلدختر اظهار داشت:تلاش خوبی صورت گرفته که با توجه به محدودیت اعتباری وامکاناتی که در دولت وجود دارد کار ها در مناطق سیل زده پیشرفت خوبی دارند.


وی با تاکید بر ارتباط مستمر مردم و مسئولین افزود:اگر می خواهیم مشکلات مردم حل کنیم ابتدا باید به اصل خدمت رسانی به مردم توجه کنیم ولی متاسفانه بعضی از مسئولین به درد ودل مردم توجهی ندارند واین باعث گلایه شده است.


وی با بیان اینکه خدمت به مردم سیل زده ،تکلیف شرعی و بالاترین عبادت است اضافه کرد: مسئولین با مردم ارتباط داشته باشند و به مسایل ومشکلات آنها توجه کنند و در انتقال مشکلات مردم به مسئولین بالاتر کم کاری نکنند تا اینچنین با دیدن یک مسئول استانی یا کشوری بی تابی نکنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه تا آغاز فصل بارندگی ها زمان زیادی نداریم گفت:نباید با گفتن این موضوع که تا مهرماه مدارس تخریبی نمی توانند احداث شوند مردم را مایوس ونگران کرد.

وی افزود:مردم سیل زده پلدختر انتظار به حقی دارند که نگران سرنوشت تحصیلی فرزندان خود باشند و فرماندار نسبت به تعیین تکلیف این موضوع بایستی از طریق متولیان امر اقدام کنند.

وی سرعت بخشیدن به امور ساخت وساز را مهم دانست وگفت:درسته که الان لوازم خانگی توزیع میشود ولی بایستی به این مسئله توجه کرد این لوازم بایستی کجا نگهداری شود پس نیاز مسکن سیل زدگان در کمترین مدت زمانی ساخته وتعمیر شوند.

امام جمعه خرم آباد ایجاد نشاط روحی در بین سیل زدگان را مهم وضروری دانست و افزود:از شورای شهر وشهرداری این انتظار هست نسبت به اجرای برنامه های فرهنگی و زیبا سازی اهتمام جدی داشته باشند.


نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: رهبرمعظم انقلاب در جلسات و دیدارهای مختلف نسبت به تسریع در رفع مسائل و مشکلات سیل زدگان تارفع دغدغه های مردم تاکید می کنند ،مسئولین این تکلیف را باید نصب العین قرار دهند.
حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی افزود:هنوز مشاهده میشود برخی افراد در گرمای بالای هوا هنوز در داخل چادر سکونت دارند برخی کارها با پول دادن نمی توان حل کرد بلکه بایستی با فکر اساسی برای حل مشکلات مردم برنامه ریزی واقدام کرد.

وی با اشاره به مشکلات صاحبان مشاغل در مناطق سیل زده افزود:بیشتر صاحبان مشاغل برای از سرگیری فعالیت های خود نیازمند مشاوره هستند و برحسب وظیفه ،مشکلات سیل زدگان به اطلاع مقام معظم رهبری رساندیم و نسبت به رفع دغدغه های بازاریان و کسبه سیل زده پلدختر از طریق مسئولین پیگیری خواهیم کرد.

دراین جلسه امام جمعه پلدختر ،معاون فرماندار،مدیران کل جمعیت هلال احمر ،بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان ،مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و معاون کمیته امداد امام ره لرستان وجمعی از مسئولین محلی حضور داشتند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: