اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
معاون کمیته امداد امام(ره) لرستان

معاون کمیته امداد امام(ره) لرستان گفت:کمیته امداد امام (ره) لرستان در راستای کمک به سیل زدگان در بعد اشتغال و ساخت مسکن برنامه ریزی لازم انجام داده است.

کد خبر: ۲۲۳۷۲
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴

به گزارش بیان روز،محمدولی حیدروند معاون کمیته امداد امام(ره) لرستان در  شورای اداری شهر پلدختر که در دفتر امام‌جمعه برگزار شد با تقدیر از خدمات مدیر وکارکنان این نهاد در امر خدمات رسانی به سیل زدگان اظهار داشت: کمیته‌امداد امام‌خمینی(ره) تاکنون 143 هزار و727 کالای مختلف به ارزش 3 میلیارد تومان را به مددجویان سیل زده اهدا کرده‌ است.

وی بیان کرد:در روزهای اولیه سیلاب کمیته امداد امام(ره) با توجه به دغدغه ای که نسبت به کمک به مددجویان تحت پوشش خود در کمترین مدت زمان داشت اقدامات خوبی را انجام داد.

حیدروند گفت:تاکنون تعداد 585 وام کارگشایی به ارزش دو میلیارد و 750 میلیون تومان به مددجویان پرداخت‌ شده است.

معاون کمیته امداد امام(ره) لرستان افزود:کمیته امداد امام‌خمینی(ره) برای 30 مددجوی این نهاد اسکان و ودیعه مسکن در نظر گرفته است .

وی ادامه داد: به 1300 نفر از مددجویان کمک موردی به ارزش یک میلیارد و 300 میلیون تومان پرداخت شده‌ است.

حیدروند اضافه کرد: کمیته‌ امداد تاکنون به 803 نفر لوازم خانگی داده و با همکاری ستاد فرمان امام خمینی(ره) دو هزار و 20 بسته لوازم خانگی را اهدا کرده‌ است.

حیدروند با بیان اینکه کمیته‌امداد امام‌خمینی(ره) در جریان سیلاب 400 نفر از جهادگران را اسکان داده است یادآور شد: در مدت یک ماه 300 هزار پرس غذا با همکاری موکب‌های مردمی طبخ و توزیع شد.

وی تاکید کرد:با دستور فتاح ریاست سازمان کمک مستمری مددجویان تحت پوشش به مبلغ 11میلیارد تومان پرداخت شد که لرستان جز اولین استان های سیل زده کشور در این خصوص می باشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: