اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس:

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:ملت ایران اسلامی در راهپیمایی 22بهمن پایبندی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی با شور وحال خاصی به دنیا نشان دادند.

کد خبر: ۲۲۱۳۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵

به گزارش بیان روز،سیدحمیدرضا کاظمی ظهر امروز در جمع راهپیمایان 22بهمن در میدان شهید بهشتی با قدردانی از حضور گسترده اقشار مختلف مردم در این جشن بزرگ ملی اظهار داشتحضور مردم مقاوم و ولایتمدار در کلیه صحنه‌ها توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد و امروز دشمنان با چشمان خود بصیرت و آگاهی ملت ایران را مشاهده کردند.

وی با بیان اینکه دو مؤلفه حضور مردم و رهبری بصیر، دانشمند و آگاه  توطئه‌های توطئه‌گران را نقش بر آب کرده است گفت: پس از تولد نظام جمهوری اسلامی اتفاقاتی در جهان افتاد که سبب شد توطئه‌های علیه ملت ایران ظاهر شوند هر چند ما با افتخار به گذشته و امید به آینده در مقابل تمام توطئه‌ها خواهیم ایستاد.

نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به مولفه های قدرت انقلاب افزود:مبارزه با سلطه‌گری و هیمنه هژمونویک آمریکا در دنیا، تقویت جبهه مقاومت در دنیا و بیداری ملل مسلمان توسط مردم نجیب ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری سبب عصبانیت دشمنان و مانند خاری در چشم آنان شد وما به این استقلال طلبی و اقتدار افتخار می کنیم.

کاظمی تاکید کرد:انقلاب اسلامی در جهت متعهدسازی ملت مسلمان و همکاری با ملت‌های مسلمان سبب توطئه‌چینی دشمنان شد که با حضور با بصیرت ملت پشت سر رهبر فرزانه انقلاب شاهد نقش بر آب شدن توطئه ها هستیم.

دستاوردهای انقلاب در زمینه های مختلف در شهرستان پلدختر اعلام شد

وی در ادامه با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف عنوان کرد:  در حوزه ورزش استخر شنای پلدختر افتتاح، عملیات اجرایی پیست تارتان آغاز و تا پایان سال جاری زمین چمن معمولان افتتاح می شود و کمک های زیادی به هیئت های ورزشی شهرستان شده است.

وی با بیان اینکه مجوز احداث ۸ زمین چمن مصنوعی در روستاهای پر جمعیت شهرستان صادر شده است گفت: عملیات اجرایی این پروژه ها در روستاهای سراب حمام و واشیان آغاز شده و مابقی برای اجرا نیاز به همکاری مردم در زمینه تهیه زمین دارد.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه فرهنگی، برای نخستین بار پس از انقلاب با گرفتن مجوز مستقیم از وزیر ارشاد سینما در پلدختر تحویل مردم داده شد.

کاظمی با بیان اینکه در حوزه بنیاد مسکن در ۱۶ روستا طرح هادی اجرا شده است افزود: در سفر اخیر تابش رئیس سازمان بنیاد مسکن کشور به پلدختر علاوه بر برنامه عادی و سهمی که شهرستان داشت، مجوز اجرای طرح ۱۰ روستای دیگر نیز صادر شد که باید  با توجه به اولویت ها منطقه مورد نظر مشخص شود.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس با اشاره به احداث  پروژه راه آهن خرم آباد-پلدخترادامه داد: با پیگیری های انجام شده مجوز قانونی انحراف مسیر راه آهن به جاده قدیم معمولان- پلدختر به سمت اندیمشک صادر و با تغییر طراحی آن موافقت شده است.

وی افزود: در تلاش اجرایی کردن یک قطعه از آن از سوی قرارگاه خاتم و وزارت راه در صورت متقاعد کردن آنها هستیم.

کاظمی با اشاره به کاهش تعرفه برق گرمسیری شهرستان پلدختر که از مطالبات به حق مردم این دیار است گفت: با پیگیری های بسیار زیاد موافقت دولت برای اجرایی شدن آن در ۳۳ روستا گرفته شد اما قانع کننده نیست و پیگیری ها برای اجرای آن در تمام شهرستان ادامه دارد و دستور معاون اول رئیس جمهور برای تسریع در رسیدگی این طرح در دولت پیگیری شد.

وی با بیان اینکه برای نخستین بار پای صنعت به شهرستان پلدختر باز شده  است افزود:رفع مشکلات و موانع کارخانه سیمان پلدختر سه سال است در حال پیگیری است و در نهایت سرمایه گذار متقاعد شد که اگر جواب ندهد حاضر به تغییر طرح به پروژه ای که توجیه اقتصادی داشته باشد هستیم و در تلاش برای برداشتن گام های بعدی تا رسیدن به نتیجه هستیم.

نماینده مردم پلدخحتر ومعمولان در مجلس افزود: بر اساس آخرین مشورتی که با مدیر عامل بانک ملی، معاونان و سرمایه گذار پروژه صورت گرفته، با توجه به  نظر سرمایه گذار مبنی بر این که اگر پروژه دیگری توصیه شود انجام می دهیم تولید کاغذ از سنگ آهک هیدراته را به جای کارخانه سیمان پذیرفته است.

وی افزود: تلاش شد در زمینه های مختلف رشد متوازنی در شهرستان شکل گیرد و در حوزه های فرهنگی، ورزش، صنعت، کشاورزی و زیرساخت ها آنچه در توان بود به کار بسته شد و اقدام های موثری در شرایط سخت اقتصادی در شهرستان،  کشور و منطقه محقق خواهد شد.

وی یادآور شد: تلاش های و پیگیری های انجام شده ایستگاه های پمپاژ دشت های واشیان، جایدر، چم مهر، رنگین بان، جلگه و آمیران کوشکی فعال شده است.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه تلاش برای پیگیری دغدغه های مردم حوزه انتخابیه ام را در پلدختر ومعمولان ادامه می دهم خاطر نشان کرد:سرمایه گذار در حال  آماده کردن طرح تولید کاغذ از سنگ آهک هیدراته و بانک ملی به عنوان بانک عامل پذیرفت تا کار را دنبال کند.

وی گفت:شرایط سخت اقتصادی ومحدودیت های مالی دولت کمی باعث کندی شده که امیدواریم با برنامه ریزی این مشکلات مرتفع و شاهد رشد اجرایی ساخت پروژه های عمرانی در شهرستان باشیم.

 

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: