اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
حماسه دیدنی 22بهمن در پلدختر

مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرستان پلدختر و معمولان همگام و هم نفس با آحاد ملت ایران در چهلمین بهار انقلاب اسلامی به خیابان ها آمده و عشق و ارادت خود را به نظام شکوهمند انقلاب اسلامی ابراز داشتند وحماسه ای دیدنی خلق کردند.

کد خبر: ۲۲۱۳۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰

به گزارش بیان روز،مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهر پلدختر از میدان شهسید بهشتی آغاز ،پل شهدای دولت،خیابان امام(ره)،خیابان7تیر،پل شهدای هفتم تیر ومیدان بهشتی این شهر ادامه داشت.

راهپیمایی 22بهمن97پلدختر  اقشار مختلف مردم هویزه ثانی با وجود شرایط بد جویی برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن به محل برگزاری این آیین آمده بودند تا انسجام ملی در لبیک به ندای رهبر انقلاب و دیگر مسوولان نظام را به نمایش بگذارند.

راهپیمایی 22بهمن97پلدختر

  پیر،جوان،زن،مرد،کوچک وبزرگ همه در جشن چهل سالگی انقلاب حضور پر رنگی داشتند به طوری که لنزهای دوربین قادر به ثبت انتهای جمعیت نبود.

راهپیمایی 22بهمن97پلدختر

مردم با بصیرت پلدختر  برگ زرین دیگری از افتخار آفرینی و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل جانفشانی اقشار مختلف مردم است را به کارنامه سترگ حماسه آفرینی خود در 22بهمن 97افزودند.

راهپیمایی 22بهمن97پلدختر  پلدختری ها نیز همچون دیگر هم وطنان خود با حمل پرچم سه رنگ مقدس جمهوری اسلامی ایران و پارچه نوشته هایی با مضمون ایستادگی برای تحقق آرمان های انقلاب شعارهای،" نه سازش ،نه تسلیم - مرگ بر امریکا " ، "22بهمن ماه یوم الله - یوم الله " ، "در بهار آزادی - جای شهدا خالی "، پیام رهبر ماست "، مرگ بر امریکا را فریاد زدند.

راهپیمایی 22بهمن97پلدختر

  مردم مومن وولایتمدار جنوب لرستان که تاریخ باشکوه آنها به ویژه دوران هشت سال دفاع مقدس آکنده از ایستادگی، مقاومت و ایثار است، جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را با حضور حماسی و وحدت‌ بخش در راهپیمایی 22 بهمن برگزار کردند.

راهپیمایی 22بهمن97پلدختر

  پلدختری ها بدون توجه به مرزبندی های سیاسی همبستگی ملی را با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن را به رخ دشمنان کشیدند.

راهپیمایی 22بهمن97پلدختر

 

   در این جشن بزرگ امروز، اقشار مختلف مردم از جمله دانش آموزان و دانشجویان، خانواده معظم شهدا، کارمندان و کارگران، هنرمندان و ورزشکاران به همراه مسوولان و فرماندهان نظامی و انتظامی درکنار نسل های سوم وچهارم انقلاب حضور پررنگی داشتند.

راهپیمایی 22بهمن97پلدختر

راهپیمایی 22بهمن97پلدختر

راهپیمایی 22بهمن97پلدختر

راهپیمایی 22بهمن97پلدختر

  شمار زیادی از خبرنگاران ، عکاسان و تصویر برداران پلدختری نیز حماسه حضور پرشور مردم را ثبت کردند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: