اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پلدختر:

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پلدخترگفت:مشکلات اقتصادی که در یکسال اخیر برای مردم بوجود آمده ناشی از ضعف مدیریتی برخی مسئولان دولت است که بایستی برای رفع این مشکلات،برنامه ریزی داشته باشیم.

کد خبر: ۲۲۱۱۹
تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام نقی هادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پلدختر در جمع طلاب مدرسه علمیه امام رضا(ع) شهرستان پلدختر، با اشاره به تبریک دهه فجر اظهار داشت:پیشرفت و موفقیت روزافزون جمهوری اسلامی را در همه مناطق مشاهده و بالندگی و پیشرفت را در جای جای ایران به وضوح دیدیم.

وی بیان کرد:چهل سالگی انقلاب و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در مناطق مختلف این مرزوبوم را بایستی در دهه فجر به عموم اطلاع رسانی کنیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پلدختر با بیان اینکه استقلال و آزادی از مولفه های اساسی انقلاب اسلامی ایران است افزود:استقلال کشور،مرم سالاری و عزت مردم، از مهمترین ویژگی های انقلاب اسلامی  و مهمترین وظیفه ما در 40 سالگی انقلاب پشتیبانی از ولایت فقیه و حفظ و صیانت از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی است .

هادی گفت:همه باید با همت جهادی برای استمرار و سربلندی روزافزون نظام جمهوری اسلامی قدم برداریم وباید با بصیرت،ولایت مداری و استکبار ستیزی در مقابل توطئه های دشمنان ایستادگی کنیم و لحظه ای از توطئه استکبارغافل نشویم .

وی ادامه داد:مردم ولایی ایران اسلامی با عمل به فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری در مقابل هجمه های دشمن مقاومت خواهند کرد و حفظ و صیانت از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی وظیفه ای شرعی و ملی است

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: