اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
همزمان با دهه فجر:

همزمان با پنجمین روز دهه مبارک فجر،چهار پروژه عمران و گردشگری مدیریت شهری در پلدختر به بهره برداری رسید. 

کد خبر: ۲۲۱۱۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵

مهندس مجتبی چراغی پور شهردار پلدختر در گفتگو با خبرنگاربیان روز،با تبریک دهه فجر با بیان اینکه 12 میلیارد و 700 میلیون ریال برای این طرح ها هزینه شد

اظهار داشت:احداث و تکمیل بوستان محله ای کوی بسیجیان با مساحت 2 هزار و 800 مترمربع شامل فضای سبز ،بهسازی میدان بسیج ، مبلمان شهری و موزاییک فرش با اعتبار 2 میلیارد ریال نیز امروز افتتاح شد. 

افتتاح میدان بسیج پلدختر

وی بیان کرد:اعتبار این طرح ها از اعتبارات محل درآمدهای شهرداری ناشی از عوارض مردمی و تملک دارایی سرمایه ای تامین شده است.

چراغی پور تاکید کرد:شهروندان با پرداخت عوارض کمی که به شهرداری دارند در اجرای طرح های عمرانی و آبادانی شهری نقش مهمی ایفا می کنند.

شهرداری پلدختر با بیان اینکه با بهره برداری از این پروژه ها حدود 15 صدم مترمربع به سرانه فضای سبز شهر پلدختر اضافه خواهد شد گفت:احداث و تکمیل بوستان محله ای کوی بسیجیان با مساحت 2 هزار و 800 مترمربع شامل فضای سبز ، مبلمان شهری و موزاییک فرش با اعتبار 2 میلیارد ریال نیز امروز افتتاح شد. 

وی بهره برداری آبشار مصنوعی را یکی از زیرساخت های گردشگری شهرپلدختر دانست و یادآور شد: آبشار مصنوعی واقع در  ورودی شهر و در فضایی به مساحت یکهزار مترمربع با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلون ریال تکمیل و به بهره برداری رسید.

شهردار پلدختر گفت:امروز همچنین به مناسبت پنجمین روز از دهه فجر،بازسازی ،زیبا سازی و نصب آبنما و المان میدان بسیج شهر پلدختر نیز به مساحت سه هزار مترمربع به بهره برداری رسید.

 

 انتهای پیام/

 

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: