اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
به مناسبت دهه فجر:

رئیس کمیته امداد پلدختر گفت:در پنجمین روز از دهه فجر،۲۷ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد با اعتباری بالغ بر  ۳۸۵ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

کد خبر: ۲۲۱۱۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰

به گزارش بیان روز،نبی ناظری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) پلدختر در حاشیه افتتاح این طرح ها در گفت و گو با خبرنگار بیان روز با تبریک دهه فجر اظهار داشت:۲۵۰ مورد تعمیر مسکن مددجویان شهری و روستایی با هزینه حدود ۵۰۰ میلیون تومان که در نوع خود بی سابقه است نیز در پلدختر انجام شده است.

وی بیان کرد:۴۷ مورد احداث حمام و سرویس بهداشتی با ۱۱۵ میلیون تومان هزینه و هفت مورد تکمیل مسکن های نیمه تمام شهری و روستایی و سنوات گذشته با هزینه ۵۰ میلیون تومان از خدمات این نهاد در پلدختر است.

وی افزود:۳۲۶ مورد انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پلدختر خریداری شده که بابت آن از ادارات خدمات رسان شهرستان تقدیر می شود.

ناظری گفت:کمیته امداد  امام رحل بر اساس وظیفه ذاتی خود در راستای خدمات رسانی به محرومین در بعد مسکن کارهای خوبی انجام داده است.

وی بیان کرد:به یمن انقلاب اسلامی،مددجویان کمیته امداد واقشار محروم و ضعیف جامعه صاحب مسکن شدند که این از خدمات نظام است.

وی با اشاره به سفر فتاح رییس کمیته امداد کشور به پلدختر ادامه داد:این سفر همراه با خیر وبرکات بسیاری برای شهرستان شد و اعتبارات خوبی در زمینه های مختلف برای پلدختر درنظر گرفته شد.

وی تصریح کرد:رسیدگی به مشکلات مسکن مددجویان زیر پوشش این نهاد یکی از دغدغه های کمیته امداد است

نبی الله ناظری افزود: برای احداث این تعداد مسکن مددجویان در پلدختر اعتباری بالغ بر ۳۸۵ میلیون تومان هزینه شده است.

گفتنی است در این مراسم،  نعمت الله دستیاری فرماندار پلدختر، حجت الاسلام و المسلمین کاظم تیموری امام جمعه موقت پلدختر و جمعی از مسئولان حضور داشتند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: