اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پلدختر

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پلدختر گفت:مسئولین در خدمات رسانی به محرومین دغدغه داشته باشند وشعاری فقط عمل نکنند.

کد خبر: ۲۲۱۱۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۱

به گزارش بیان روز،حجت‌الاسلام نقی هادی، مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پلدختر،  در نشست بصیرتی در مدرسه زینبیه این شهرستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف دستاوردهای فراوانی به همراه داشت اظهار داشت:پس از پیروزی انقلاب ،پیشرفت در زمینه انرژی هسته ای و موشکی، پیشرفت در عرصه فرهنگی و اقتصادی از دستاوردهای انقلاب است.

وی بیان کرد: مدیران و مسؤولان باید در راه تداوم آرمان های انقلاب گام بردارند و در این راستا برای دفاع از قشر محروم جامعه باید تلاش کند.

حجت الاسلام هادی در ادامه به وجود مشکلات در جامعه اشاره کرد و گفت:باید فردی را انتخاب کنیم که دروغ نگوید، دستش به بیت‌المال دراز نشود، دردکشیده و درک قشر محروم و مستضعفین جامعه و اعتقاد به نظام و رهبری داشته باشد. 

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پلدختر بخشی از مشکلات را عدم مدیریت صحیح مسؤولان دانست و گفت: مدیر و مسؤول در هر زمینه ای باید خدمتگزار مردم باشد، دلسوزی به نظام و مردم و اسلام داشته باشد.

وی تصریح کرد:مسئول بایستی تخصص لازم را در هر زمینه ای که فعالیت می کند داشته باشد نه بر اساس ظابطه بازی وارد کار شود.

حجت الاسلام هادی عنوان داشت: اولویت انقلاب و آرمان امام خمینی(ره) خدمت به مردم و کمک به رفع مشکلات مردم است.

وی با تاکید براینکه بی توجهی و کم کاری مسؤولان به نظام ضربه می زند عنوان کرد: این اقدامات موجب نا امیدی مردم از انقلاب می شود مسؤولان باید به این مهم توجه داشته باشند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: