اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
رئیس شرکت توزیع برق پلدختر:

مدیر شرکت توزیع برق پلدختر گفت:با برنامه ریزی وتلاش جهادی نیروهای شرکت توزیع برق شهرستان پلدختر، 274 روستای این شهرستان شهرستان در سال های گذشته برق دار شدند.

کد خبر: ۲۲۱۰۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۸

محمد طاهر متش پور مدیر شرکت توزیع برق پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روز با تبریک دهه فجر اظهار داشت:2 روستای پین آباد و نفت جلگه خلج از توابع شهرستان پلدختر برق رسانی شدو روستاهای دارای شرایط نیز با جدیت در برنامه برق رسانی قرار دارند. 

وی بیان کرد: برای روستاهای مناطق تخت چان نیز پروژه های برق رسانی روستایی در حال انجام است.

متش پور با اشاره به اینکه صعب العبور بودن منطقه از موانع اجرای طرح برق دار کردن مناطق تخت چان است گفت:سختی شرایط کار وصعب العبور بودن منطقه در ماه های آینده روستاهای بیشتری از آن مناطق برقدار می شود.

مدیر شرکت توزیع برق پلدختر با بیان اینکه هم اکنون بیش از 98 درصد خانوارهای روستایی شهرستان پلدختر از نعمت برق برخوردار هستند ادامه داد:با پیگیری های انجام شده توسط مدیران ارشد شرکت توزیع و مسوولان شهرستانی، پلدختر در آستانه یک جهش بزرگ در زمینه توسعه زیر ساخت های برق رسانی می باشد.

وی با بیان اینکه میزان مطالبات این مدیریت از مشترکان شهرستان 92میلیاردریال است ادامه داد:تنها منبع مالی این شرکت جهت اجرای پروژه های سطح شهرستان و ارایه خدمات مطالبات می باشد ، از ادارات و همشهریان انتظار می رود نسبت به پرداخت بدهی های خود به شرکت توزیع برق نهایت همکاری را داشته باشند.

متش پور تصریح کرد:برنامه ریزی های لازم را برای افزایش ظرفیت ها تا خرداد ماه سال 98 قبل از پیک بار انجام داده ایم.

وی ادامه داد:ظرفیت پست های فوق توزیع شهرستان پلدختر شامل: بابا زید،شهید کاییدی، و افرینه  افزایش پیدا می کند.

مدیرشرکت توزیع برق پلدخترگفت: و از آنجایی که تنها منبع مالی این شرکت جهت اجرای پروژه های سطح شهرستان و ارایه خدمات مطالبات می باشد ، از ادارات و همشهریان انتظار می رود نسبت به پرداخت بدهی های خود به شرکت توزیع برق نهایت همکاری را داشته باشند.

وی یادآور شد:برق دار کردن امام زاده احمد از پروژه های برق رسانی سخت در مناطق صعب العبور بود که با تلاش شبکه توزیع برق لرستان و پلدختر انجام گرفت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: