اخبارجديد
پربیننده ترین
نماینده ولی فقیه در لرستان:

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ۹ دی نماد موقعیت شناسی ملت با بصیرت ایران است و باید هوشیار و گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.

کد خبر: ۲۲۰۱۴
تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰

به گزارشبیان روز،حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در مسجد جامع پلدختر با تاکید براینکه مردم لرستان و پلدختر در مقابله با فتنه پیشتاز هستند اظهار داشت:مردم پلدختر در دوران دفاع مقدس خط مقدم بودند و در ولایتمداری و بصیرت بخشی کارنامه عالی دارید.

وی بیان کرد:امروز پیشرفت موشکی ایران مرهون تلاش و ایثار جوانان انقلابی است و ترس آمریکا واستکبار از همین قدرت است ولی در قبل ما فقط مثل عربستان امروزی مصرف کننده بودیم.

امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه فتنه 88 نتیجه برنامه‌ریزی‌های هشت ماهه فتنه گران بود افزود: آنها با سو استفاده از ادعای تقلب در انتخابات، تهمت زدن به نظام و حرمت شکنی هر جنایتی را در این راستا انجام دادند.

وی گفت:فتنه گرها با آتش زدن یک جوان و کف زدن و با بی اعتنایی به ارزش ها به آتش زدن مساجد اقدام کردند و حرمت عاشورا را حفظ نکردند که این نمونه اعمال از اقدامات داعشی بدتر است.

وی تصریح کرد:ما دیدیم که در فتنه 88 پس از برگزاری باشکوه انتخابات ریاست جمهوری دشمنان داخلی و خارجی دست به دست هم دادند و تمام توان خود را کار گرفتند تا به نظام ضربه بزنند.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی اضافه کرد:در فتنه 88در حقیقت دشمنان خارجی و فتنه‌گران داخلی دو لبه یک قیچی شدند که می‌خواستند نظام را قطع کنند.

وی ادامه داد:استکبار جهانی به ویژه آمریکا صحنه گردانان فتنه 88 بودند و ضد انقلاب، سلطنت‌ طلب‌ها، معاندین نظام ،عده‌ای ساده لوح ، فتنه گر و خواص بی‌بصیرت نیز در داخل با آنها همکاری می‌کردند.

میرعمادی با اشاره به اینکه فتنه گران با عملشان نشان دادند که پست تر از ملی گراها هستند گفت:دشمنان هیچ اعتقادی به خدا، قرآن ، ارزش‌ها ، انقلاب ، نظام ، شهدا و ایران اسلامی ندارند بنابر این به صورت خودجوش و به دفاع از آرمان ها ، ارزش ها و ولایت در صحنه حاضر و فتنه را خنثی کردند.

وی با تاکید براینکه مردم لرستان پیشتاز مقابله با فتنه گرها هستند ادامه داد:مردم با بصیرت،مومن وانقلابی لرستان از جمله پلدختر روز هشتم دی به صورت خودجوش به خیابان ها آمدند و حماسه بصیرت را خلق کردند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با انتقاد از وضعیت سخت اقتصادی و فشار برمردم عنوان کرد:دوران سکوت دیگر تمام شده زیرا در برهه ای سکوت کردیم که فتنه 88بوجود امد وانقلاب با مشکلاتی مواجه شد.

وی ادامه داد:مردم بایستی خیانت ها،فساد وکوتاهی ها را اعلام و انقلابی اقدام کنند و مسئولین با داشتن روحیه انقلابی وخدمتگزاری به مردم خدمت بی منت کنند.

میرعمادی با تاکید براینکه مسئله خدمت بایستی جای قدرت را بگیرد تصریح کرد:مسئولی که به خانواده شهدا توهین کرد و  به جای خدمت مبادرت به خیانت کرد یا به جای برنامه ریزی برای تامین معیشت مردم به فکر رفاه خود بود این مسئول در شان انقلاب ونظام نیست .

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: