اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین

بر اثر بارندگی های 24ساعته گذشته،سیلاب راه های روستایی سه منطقه  ،"دردیا "،"چم گردله "و "پران پرویز" را قطع کرد.

کد خبر: ۲۱۹۶۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹

به گزارش بیان روز،با ورود سامانه بارشی جدید به لرستان و طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی که بیشترین بارندگی ها در جنوب لرستان اتفاق می افتد حالا شهرستان پلدختر نوک پیکان سیلاب های لرستان و تجمع روان آب های داخلی می باشد.

نعمت الله دستیاری فرماندار پلدختر درگفتگو با خبرنگار بیان روز با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به پلدختر اظهار داشت:طبق پیش بینی های هواشناسی موج بارشی جدیدی وارد پلدختر شده که از شب گذشته باعث بارندگی در شهرستان شده است.

وی با بیان اینکه  ۵ اکیپ شهرداری پلدختر در حال آماده باش هستند گفت:دستگاه های اجرایی عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان پلدختر در حالت آماده باش هستند.

دستیاری ادامه داد:با توجه به بارش شدید باران جاده های ارتباطی  دو روستای "دردیا" و "چم گردله"  دچار آبگرفتگی شدید شده اند.

فرماندار پلدختر گفت: ماشین آلات راهداری،  نیروهای شهرداری و ماموران انتظامی در مناطق مذکور مستقر هستند ولی تردد در مسیر این روستاها به کندی صورت می گیرد.

نماینده عالی دولت پلدختر افزود:در سیلاب اخیر هم منطقه دردیا از مناطق مشکل دار بود که امروز هم نیز با یک بارندگی سیلاب از کوه های اطراف  این دو روستا سرایزر شده و مردم این مناطق مشکل دارند.

سجاد بازوند دهیار روستای پران پرویز  پلدختر نیز در گفتگو با خبرنگاربیان روز با انتقاد از عدم توجه به دغدغه اهالی روستای پران پرویز برای احداث پل ارتباطی گفت:بر اثر سیلاب راه دسترسی روستا به طور کامل قطع شده ومردم نمی توانند تردد کنند.

وی بیان کرد:در صورتی که یکی از اهالی روستا بیمار شود و برای درمان به امکانات درمانی بیمارستان نیاز داشته باشد امکان رفتن به شهر پلدختر نیست.

بازوند تصریح کرد: موضوع را به مسئولین اطلاع داده ایم اما تا کنون اقدامی برای رفع این مشکل که چندین سال به کرات آن را با مسئولان درمیان گذاشته ایم، نشده است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: