اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
مهری:

مسئول فوریت های پزشکی پلدختر گفت:بر اثر سه فقره تصادف در محور پلدختر-خرم آباد،14نفر مصدوم شدند.

کد خبر: ۲۱۹۲۰
تاریخ انتشار: جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷

 حمزه_مهری مسئول فوریت های پزشکی پلدختر در گفتگو با خبرنگار  بیان روز  با اشاره به بارندگی ولغزندگی جاده ها و افزایش تصادفات اظهار داشت: در یک سانحه بر اثر برخورد یک دستگاه سمند با یک دستگاه پراید در جاده پلدختر - خرم آباد در پیچ گاوزرده 50 کیلومتری شمال پلدختر سرنشینان وسائط نقلیه مصدوم شدند.

وی بیان کرد:هشت نفر از اسامی مصدومان حادثه به نام های ،فروزان محمدی کیا 43 ساله،مریم کولیوند 24 ساله،احمد میری 44 ساله،طاها میری چهارساله ،خدیجه پورترکارانی 39 ساله،بهروز کولیوند 46 ساله،افشین رضایی 32 ساله و نادیا میری 14 ساله مجروح شدند.

وی بیان کرد:در سانحه دیگری بر اثر برخورد یک دستگاه سواری سمندبا یک دستگاه تریلی کشتده در جاده پلدختر - خرم آباد در کیلومتر 35 پل پاپی حیدر نیز چهار نفر مجروح شدند.

مهری عنوان کرد:سهند رحمتی 10 ساله ،آرتا رحمتی چهار ساله، لیلا رحمتی 30 ساله و یک نفر دیگر هم نیز بر اثر این حادثه مصدوم شدند.

مسئول فوریت های پزشکی پلدختر با اشاره به حادثه خیزی محور پلدختر-خرم آباد ادامه داد:در حادثه دیگری براثر اژگونی یک دستگاه پراید در پیچ آب تاف در 2کیلومتری شهر پلدختر رخ داد که بر اثر این حادثه،اختر رحیمی 35ساله و مهدی یعقوبی 30ساله مصدوم شدند.

به گفته وی مجروحان این سه حادثه توسط آمبولانس های 115 به بیمارستان امام خمینی این شهرستان انتقال داده شدند.

وی یادآورشد:فوریت های پزشکی شهرستان پلدختر با تمام امکانات و نیروی انسانی که در اختیار دارد به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: