اخبارشهرستان
پربیننده ترین
فرمانده انتظامی پلدختر:

فرمانده انتظامی پلدختر از انهدام دوباند سرقت خودرو و سایبان گلزار شهدا از روستاهای این شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۲۱۹۱۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳

سرهنگ همایون بخشی  فرمانده انتظامی پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روزبا اشاره به متلاشی شدن دو باند سرقت در پلدختر اظهار داشت: ماموران انتظامی کلانتری 11 شهر پلدختر طی 2 عملیات جداگانه موفق شدند 2 باند تبهکار سرقت خودرو و سایبان های گلزار شهدا را متلاشی کنند.

وی عنوان کرد:سارقان مدارک خودروها را جعل و با استفاده از وضعیت سند نمره اقدام به تشکیل یک خودرو کامل با اسناد جعلی می کردند و آنرا به فروش می رساندند.

فرمانده انتظامی پلدختر با تاکید بر اینکه پلیس با مخلان نظم وامنیت با قاطعیت برخورد می کند ادامه داد:باند سرقت خودرو با اوراق کردن خودروها در شهرستان های دیگر استان آنها را قطعه فروشی می کردند که ظی عملیات جداگانه دستگیر شد.

سرهنگ بخشی تصریح کرد:در یک عملیات از یک دستگاه نیسان سایپا ورق ها و سایبان های سرقتی کشف و یک دستگاه موتورسیکلت توقیف شد.

فرمانده انتظامی پلدختر افزود: 2 باند دستگیر شده ،یک دستگاه خودرو سایپا توقیف و یک دستگاه خودروی سواری سرقتی که در شهرهای مجاور به سرقت رفته بود و یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی طی این عملیات کشف شدند.

فرمانده انتظامی پلدختر گفت: در این عملیات ها چهار نفر سارق دستگیر ، یک دستگاه خودرو یک دستگاه موتورسیکلت کشف و چهار نفر تحت تعقیب می باشند.

وی یادآور شد:پلیس با تمام امکانات و نیرویی که در اختیار دارد برای برقراری و ارتقا احساس امنیت بین مردم تلاش می کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: