اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج پلدختر:

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:مسئولین در خدمت رسانی به فقرا و محرومین انقلابی وبسیجی وار عمل کنند و در غیر اینصورت از مسئولیت کناره گیری کنند.

کد خبر: ۲۱۹۰۸
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۷

به گزارش  بیان روز،حجت الاسلام نقی هادی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر در نشست مشترک فرماندهان پایگاه های مقاومت،ائمه جماعات و هیات امنای مساجد که در مسجد امام علی (ع) به مناسبت هفته بسیج برگزار شد با تبریک هفته بسیج اظهار داشت:بسیجیان طلایه داران دفاع از کیان انقلاب اسلامی وپیشرفت های نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه های مختلف هستند.

وی با انتقاد از وضعیت فقر ومحرومیت مردم و نبود صنعت در شهرستان پلدختر اظهار داشت:مسئولین در قبال مردم وظایفی دارند که بایستی به آن عمل کنند ونباید با چشم پوشی،حق مردم را ضایع کرد.

وی با تاکید براینکه رسیدگی به امور فقرا نیازمند عزم جدی مسئولین دارد ادامه داد:مسئولین در خدمت رسانی به مردم برنامه ریزی و توجه جدی داشته باشند به طوری که با هماهنگی دستگاه های اجرایی خدمات رسان حمایتی از قبیل کمیته امداد وبهزیستی،رسیدگی به امور فقرا در اولویت قرار گیرد.

حجت الاسلام هادی عنوان کرد:زیبنده یک پلدختری نیست که یک فردی برای کمک موردی جهت رفع یک مشکل جزیی به ادارات مراجعه کند یا برخی ها برای تهیه نان کارت یارانه را به نانوایی بدهند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پلدختر تاکید کرد:مسئولان نبایستی در رسیدگی به امورات ومشکلات مردم،اصلاح طلبی واصول گرایی کنند،معیار فقط نیز ولایت مطلقه فقیه است.

وی ادامه داد:مسئولان و دلسوزان پلدختر بایستی در امورات عمرانی وتخصیص بودجه بیشتر برای منطقه دعوا کنند نه بر سر مسائل سیاسی به دعوا وجدل بپردازند زیرا در این وسط مردم فقط ضرر می کنند.

این مسئول وظایف هیات امنا ،ائمه جماعات مساجد و فرماندهان پایگاه های مقاومت را مهم دانست و گفت:مسجد نماد وحدت اسلامی است و در هر زمان بین منافع مسجد وشهرستان اتحاد ایجاد شود مردم به خصوص محرومین از آن نفع می برند.

وی یاد آور شد:هیات امنای مساجد نسبت به رفع مسائل ومشکلات منطقه زندگی خود،رفع دغدغه ازدواج جوانان حتی با خریدن یکی از وسائل جهیزیه هم باشد کمک دهند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: