اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
شریف:

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پلدختر گفت:برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی در محورهای مواصلاتی پلدختر،5اکیپ راهداری به صورت آماده باش درآمدند.

کد خبر: ۲۱۸۸۵
تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۸

روح اله شریف در گفتگو با خبرنگار به گزارش بیان روز با تاکید براینکه نیروهای راهداری برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی در جاده های مواصلاتی آماده است اظهار داشت:با ورود موج بارشی قوی که از قبل سازمان هواشناسی پیش بینی کرده بود اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان به صورت آماده باش درآمد.

وی بیان کرد:علی رغم بارندگی های زیادی که طی 48ساعت گذشته در شهرستان داشته ایم،مشکل خاصی در سطح محورهای مواصلاتی شهرستان نداشتیم.

شریف با بیان اینکه اما تردد به صورت روان در جریان است و هیچگونه مشکلی وجود ندارد گفت:در برخی نقاط محور مواصلاتی پلدختر-خرم آباد شاهد ریزش سنگ بودیم که با حضور به موقع نیروهای راهداری این مشکلات مرتفع شدند.

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پلدخترگفت:برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی، در مجموع ۵ اکیپ راهداری با تجهیزات و ماشین آلات در محورهای پلدختر مستقر شده اند.

وی یادآور شد: اکیپ های راهداری در محورهای پلدختر - پل زال، پلدختر - خرم آباد، بابازید - طولکش، و راهدارخانه مرکزی شهرستان پلدختر مستقر و مشغول خدمت رسانی هستند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: