اخبارشهرستان
پربیننده ترین
شریف زاده:

رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پلدخترگفت:با همکاری شهرداری پلدختر در دادن زمین،کتابخانه پستی وسیار در پلدختر احداث می شود.

کد خبر: ۲۱۸۷۸
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۱

بتول شریف‌زاده رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پلدختر درگفتگو با خبرنگار بیان روز، اظهار داشت:مجوز احداث کتابخانه سیار و پستی برای شهرستان پلدختر اخذ شده است که پیگیر مراحل اجرایی شدن آن در شهرستان هستیم.

وی تصریح کرد:راستای یکسان سازی ارائه خدمات فرهنگی به کودکان و نوجوانان، توسعه سواد خواندن، توجه به نیازها و حرکت بر اساس برنامه کتاب‌خانه پستی وسیار پلدختر راه‌اندازی می شود.

وی بیان کردکبرای تخصیص اعتبار برای انجام این پروژه ها نیاز به مساعدت شهرداری در جهت دادن زمین هستیم.

وی ادامه داد:شهردار پلدختر در بازدیدی که از کتابخانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انجام داد در منطقه کوی بسیجیان زمین برای احداث کتابخانه پستی قول مساعد دادند.

رئیس کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان پلدختر با اشاره به اینکه ایجاد کتابخانه پستی برای جوانان و نوجوانان روستایی پلدختر بسیار مفید است افزود: از طریق آن می‌توانند کتاب در اختیار داشته باشند و سبب ترویج فرهنگ کتابخوانی بین دانش آموزان روستایی می‌شود.

شریف زاده گفت:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دلیل دور بودن  تنها یک قسمت شهر پلدختر را پوشش می‌دهد و مابقی کودکان ونوجوانان شهر نمی توانند از خدمات وبرنامه های کانون استفاده کنند.

این مسئول تاکید کرد: راهکار این است که مرکز شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قسمت کوی بسیجیان احداث شود تا جوانان قسمت دیگر شهر هم از خدمات کانون استفاده کنند.

وی یاد آورشد:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر پلدختر فعالیت‌های 42 گانه‌ای در زمینه‌های فرهنگی، مذهبی، علمی، ورزشی، هنری و ادبی را برای کودکان و نوجوانان اجرا می‌کند و جوانان پلدختری علاقه زیادی به رشته سفالگری ونقاشی دارند.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: