اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس:

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:وزارت نفت برای آسفالت جاده های روستاهای واقع در تلمبه های نفت شهرستان موافقت کرده است.

کد خبر: ۲۱۸۷۲
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱

به گزارش بیان روز،سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس در بین صلاتین نماز جمعه با اشاره به تحولات منطقه با تاکید براینکه ملت ایران پوزه ترامپ و دشمنان نظام به خاک می مالد اظهارداشت: یک زمان حضرت امام ره می فرمود صدای شکستن استخوان کمونیست می شنوم وآخر اینچنین شد وامروز رهبر انقلاب می فرماید افول غرب وامپریالیسم نزدیک است نیاز با اتحاد و تبعیت از رهبری به مقابله با توطئه های دشمنان نظام پرداخت.


وی با اشاره به رخداد بزرگ اربعین حسینی افزود:یک زمان ما نمی توانستیم یک مترهم در عراق ورود پیدا کنیم ولی اربعین حسینی پایه گذار حرکت وحدت بخش بین مسلمین است و امروز خیلی ها این اتفاق مهم با محوریت ایران می شناسند.


کاظمی با تاکید براینکه وحدت زیر بیرق ولایت و حول محور روحانیت وائمه جمعه نیاز است گفت:وحدت بین مسئولان ومردم یک اصل است و همه باید تلاش کنیم این وحدت برای توسعه وپیشرفت شهرستان موثر باشد.


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس با اشاره به اینکه پمپاژ ها برون رفت مسائل کشاورزی شهرستان می باشد افزود:پمپاژ امیران کوشکی وجلگه آماده افتتاح است .


سه پیمانکار در چهار خطه مشغول به کار است به تعهدات عمل شود.جاده چولهول آسفالت یک میلیارد ونیم اعتبار برای آسفالت بن لار و زیودار صورت گرفته یک هزار تن قیر برای آسفالت جاده های روستایی انجام دهیم از وزارت نفت قول مساعد گرفتیم که جاده های روستاهای واقع در تلمبه های نفت آسفالت شود.


وی با اشاره به افتتاح پروژه 55تختخوابه اورژانس بیمارستان امام (ره) پلدختر گفت:در هفته های آینده بزرگترین اورژانس لرستان افتتاح می شود پس از این اتفاق به دنبال افزایش تخت های بیمارستان به 116تختخواب برسانیم و تعداد پزشکان متخصص به ۱۵پزشک افزایش یافته است.


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت :آهک هیدراته تجهیز کارگاه شده وضعیت راضی نیستیم یک سرمایه گذار جدید پیدا شده که این پروژه تسریع پیدا کند.

کاظمی با بیان اینکه با دعوت از مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب شهری لرستان نسبت به رفع مشکلات حوزه آب شهری قول های مساعد داده شده است گفت: با توجه به گرمای آب و کمبود آب در برخی مناطق پلدختر چاه تا قبل از فصل گرما حفر و مخزن آب هم تا قبل از عید به بهره برداری می رسد.


پل معلق ورودی شهر توضیح در سفر استاندار و معاون عمرانی استاندار داشته ام و برای احداث تاکید کردیم و گفتیم زیر ساخت های اولیه برای احداث پل از قبیل وجود پل تاریخی دختر ،مقبره شهدای گمنام بستر لازم را برای ورودی شهر نیاز است و نظر پیمانکار هم برای احداث پل در منطقه دره خزینه به دلیل نظر مساعد شرکای خارجی در همین منطقه است و درصورتی که پیمانکاری برای احداث پل معلق در ورودی شهر ما کمک‌می دهیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: