اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:امروز ملت ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی 13آبان،آمریکا و دشمنان قسم خورده نظام را ناامید کردند.

کد خبر: ۲۱۸۶۰
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱

سرهنگ محمد محمودوند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر در حاشیه راهپیمایی 13آبان این شهرستان در گفتگو با خبرنگار بیان روز با قدردانی از حضور با بصیرت مردم در این راهپیمایی استکباری اظهارداشت: دشمنان چنان از این روز وحشت دارند که بازهم تحریم ها را از این روز علیه ملت ایران افزایش دادند.

وی با اشاره به توطئه‌های آمریکا قبل از انقلاب اسلامی عنوان کرد: کودتای 28 مرداد، تبعید امام راحل (ره)، کشتار دانش آموزان و دانشجویان در 13 آبان و تلاش برای ابقای شاه  از جمله این اتفاقات است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با بیان اینکه ملت ایران از هشت سال دفاع مقدس درس های بزرگی فرا گرفتند گفت:مردم ایران اسلامی با بصیرت ،هوشیاری و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری اجازه نخواهند داد که خدشه ای به راه امام (ره) و انقلاب وارد شود.

محمودوند با اشاره به شکست آمریکا در وضع تحریم ها علیه ملت ایران ادامه داد:تحریم برای ایران به یک فرصت تبدیل شد تا در بیشتر زمینه ها از وابستگی رهایی پیدا کنیم .

وی با بیان اینکه پیشرفت های امروز با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست اضافه کرد:در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ،شاهد پیشرفت های خوبی در حوزه های مختلف برای کشور هستیم .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج به وضعیت بحرانی کشور آمریکا اشاره کرد ویادآور شد: آمریکایی ها در حال حاضر از نظر وضعیت اجتماعی و اقتصادی جامعه خود دچار مشکل شده اند و در حال فروپاشی هستند ولی دونالد ترامپ رئیس جمهور بی تدبیر آمریکایی ها به دنبال جنگ افروزی و فروش سلاح در دیگر مناطق می باشد.

 

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: