اخبارشهرستان
پربیننده ترین
امام جمعه پلدختر:

امام جمعه پلدختر گفت:حضور حماسی مردم در راهپیمایی 13آبان تو دهنی محکمی بر دهان مستکبرین به خصوص آمریکا شیطان بزرگ است.

کد خبر: ۲۱۸۵۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام احمد علی حسین زاده آملی امام جمعه پلدختر در جمع شرکت کنندگان راهپیمایی یوم الله 13آبان با قدردانی از حضور اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان برای شرکت در این راهپیمایی استکبار ستیزراهپیمایی13آبان اظهار داشت:حضور حماسی اقشارمختلف مردم، مسئولان و گروه های سیاسی در راهپیمایی 13 آبان امسال بار دیگر آمریکا را نا امید و تحقیر کرد.

وی با بیان اینکه  این حضور پر رنگ و حماسی پتانسیل قوی در پلدختر است که باید با وحدت و برادری حفظ شود افزود:حضور حماسی، گسترده و با شکوه مردم در راهپیمایی 13 آبان 97نسبت به 20یا 30سال گذشته در شهرستان پلدختر بی نظیر بوده است.

وی بیان کرد:این حضور وبصیرت از فضل و عنایت امام زمان (عج) و برکت ولایت فقیه و ولایتمداری مردم است.

امام جمعه پلدختر با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) در سال 57عنوان کرد:13 آبان روز درهم ریختن سلطه آمریکا و اعلام پایداری ملت ایران در برابر استکبار است.

وی بیان کرد:حضور حماسی مردم در این راهپیمایی باعث شده که دشمنان نظام از این بصیرت و آگاهی ملت ایران ترس و واهمه داشته باشند.


امام جمعه پلدختر، 13آبان رخداد مهمی  در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و دراذهان جهانیان دانست و گفت:13 آبان 58 نماد شور و اعتلای مبارزات ضد آمریکایی ملت ایران است.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص این روز یوم الله ادامه داد:مبارزه با استکبار و استکبار ستیزی حرکتی معقول، منطقی و خردمندانه است.

حجت الاسلام حسین زاده آملی تاکید کرد:شعارمرگ بر آمریکا، مرگ بر سیاست های استکباری دولتمردان این کشوراست که برای هرملتی قابل فهم و درک شده و همه دنیا نیز باید این استکبارستیزی را از ملت ایران یاد بگیرند.


وی ادامه داد: 
امام جمعه پلدختر گفت: به فرموده مقام معظم رهبری آنهایی که درداخل ندای عشق، علاقه و محبت به آمریکا و غرب گرایی را ترویج می دهند اشتباه می کنند.
حجت الاسلام حسین زاده آملی افزود: دانش آموزان و دانشجویان در سال 58 فهمیدند سفارت آمریکا لانه جاسوسی است و آن را تسخیر کردند که این اسناد دست آموز لانه جاسوسی باید نوشته و به دانش آموزان امروز یاد داده شود.
وی بیان کرد: 


امام جمعه پلدختر با اشاره به اهمیت جایگاه نماز جمعه یادآورشد:نماز جمعه قرارگاه و قلب فرهنگی جامعه محسوب می شود که امام جمعه فرمانده این قرارگاه و خط مشی راه رهبری است که نیاز مردم هر هفته با حضور گسترده این آیین باصلابت را زنده نگه دارند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: