اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
کارشناس سیاسی:

کارشناس سیاسی گفت:ترامپ رئیس جمهور آمریکا که به دنبال بازی شخص بد در کسوت ریاست جمهوری است بر علیه ایران فقط جنگ روانی ایجاد می کند.

کد خبر: ۲۱۸۵۶
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱

علی ولیان منش کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار بیان روز،  با بیان اینکه آمریکا در تحریم ها بر علیه ایران با شکست مواجه شده است اظهار داشت:آمریکا تمام توان خود را در ماه های اخیر به کار بست تا با جنگ روانی زمان اجرای تحریم های به اصطلاح جدید را برای ملت ایران داغ کند.

وی بیان کرد:ولی غافل از اینکه آمریکا در وضعیت بحران اقتصادی خود اسیر سیاست های غلط دونالد ترامپ شده و با جوسازی و اجرای سناریوی شخصیت بد به دنبال فرافکنی و فرار از انجام وظایف ریاست جمهوری در قبال ملت آمریکا است.

این کارشناس سیاسی با تاکید براینکه تحریم های به اصطلاح جدید ترامپ ماه ها است در ایران اجرا می شود گفت:وقتی رئیس جمهور آمریکا در اجرای تحریم ها علیه ایران به سیم آخر می زند و تحریم های به اصطلاح فلج کننده بر ایران در این ماه ها اعمال می کند حالا با جنگ روانی می خواهد با طرح تاریخ 13آبان فقط با افکار ملت بازی کند .

وی ادامه داد:برنامه ریزان این جنگ روانی قصد دارند حالا که آمریکا عملا نتوانسته در اعمال تحریم ها علیه ایران موفق باشد می خواهد با جنگ روانی به وسیله خود مردم با احتکار و گرانی نیات شوم خود را اجرایی کند.

ولیان منش  یادآور شد:تحریم 700شرکت وشخصیت ایرانی توسط آمریکا یا به دنبال القای این تفکر هستند که ما قصد وضع تحریم های جدید علیه ایران داریم این فقط برای حفظ فشار روانی است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: