اخبارشهرستان
پربیننده ترین
امام جمعه پلدختر:

امام جمعه پلدخترگفت:مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی 13آبان مشت محکی بر دهان ترامپ و هم پیمانانش در منطقه و دنیا می دهند.

کد خبر: ۲۱۸۵۳
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۰

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام احمدعلی حسین زاده آملی در خطبه های نماز جمعه با گرامیداشت یوم الله 13 آبان و تبریک این روز اظهار داشت:۱۳ آبان یادآور سه رخداد تاریخی مهم و بزرگ، تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در سال ۴۳، کشتار دانش‌آموزان در سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به وسیله دانشجویان انقلابی، مؤمن و پیرو خط امام (ره) است.

وی با بیان اینکه دشمنی آمریکا با ایران سابقه‌ای دیرینه دارد افزود:دشمنی ملت ما با آمریکا تمام نشدنی است و۱۳ آبان امسال برای نظام جمهوری اسلامی ایران روزی حیاتی و نقطه عطف در تاریخ مبارزات ملت ایران علیه استکبار است 

حسین زاده آملی عنوان کرد:مقام معظم رهبری فرمودند اجازه نمی‌دهم مسئولان ما با آمریکا رابطه برقرار کنند از این‌رو هرچه فریاد داریم باید در ۱۳ آبان بر سر آمریکا بزنیم.

امام جمعه پلدختر با دعوت از اقشار مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی 13آبان گفت:امسال با توجه به یاوه گویی های رییس جمهور آمریکا مبنی بر پیام اعمال تحریم های فلج کننده و طالمانه در ایران و جلوگیری از برگزاری جشن های انقلاب ، راهپیمایی 13 آبان بیش از هر سال پرشورتر و با شکوهتر برگزار می شود.


وی تصریح کرد:13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 58 توسط دانشجویان پیرو خط امام و بیش از همه به جوانان ، دانشجویان و دانش آموزان تعلق دارد.

وی افزود: سه حادثه بسیار مهم و بزرگ درتاریخ انقلاب اسلامی در سال های 43، 57 و 58 به ترتیب شامل تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه ، کشتار دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان در 13 آبان اتفاق افتاده که تاثیرهای شگرفی در تشکیل و پایداری انقلاب اسلامی دارند.

وی با تسلیت ایام ۲۸ و ۲۹ ماه صفر، سالروز شهادت پیامبر اکرم (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) ادامه داد: حب به وطن و حسن اخلاق بر اساس احادیثی از پیامبر اکرم (ص) نصف دین را کامل می‌کند و در شهرستان هم برنامه هایی وجود دارد که انتظار است مردم برای تعظیم شعائر دینی در آنها حضور گسترده ای داشته باشند.

خطیب نماز جمعه پلدختر با تبریک روز فرهنگ عمومی در 14آبان ادامه داد:فرهنگ عمومی به معنای گستره‌ای است که در میان امور جامعه رواج و رسوخ دارند وتا این فرهنگ درست نشود مشکلات اقتصادی حل نخواهد شد.

انتهای پیام/مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: