اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین

رئیس اداره آموزش وپرورش پلدختر گفت:مرحله اول این المپیاد ورزشی از امروز دوم آبان آغاز و تا پایان اسفندماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

کد خبر: ۲۱۸۴۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴

رضا شاهمرادی رویس اداره آموزش وپرورش پلدختر در حاشیه برگزاری آیین پنجمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای پلدختر در گفت و گو با خبرنگار بیان روز، اظهار داشت: نفرات برتر دانش آموزانی که در این المپیاد شرکت می کنند به مرحله استانی و در نهایت به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

وی با بیان اینکه ورزش باعث نشاط روحی وجسمی می شود افزود:ورزش و پر تحرکی لازمه جلوگیری از بروز مشکلات جسمی در بین دانش آموزان است و در امر یادگیری وتحصیل علم آنها هم نیز موثر است.

وی ادامه داد:بیش از ۶ هزار دانش‌آموز پلدختری در تمام مقاطع تحصیلی در رشته‌های مختلف المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای شرکت می‌کنند.

شاهمرادی گفت:سال گذشته ۲ تیم ورزشی والیبال دبیرستان «شاهد» و تنیس روی میز دبستان «شهید علی پور» از این شهرستان به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

مدیر آموزش و پرورش پلدختر با بیان اینکه اجرای این طرح ملی نوید بخش سلامت برای دانش اموزان در مدارس است گفت:آنان را به انجام فعالیت های ورزشی در اوقات فراغت تشویق و ترغیب می کند.

وی ارتقای سطح روحیه همراه با نشاط و شادابی و حفظ سلامت دانش آموزان است هدف اجرای این برنامه المپیادهای ورزشی دانست وافزود:برگزاری این چنین برنامه ها در بروز استعدادهای آنان در زمینه ورزش و راهیابی به مسابقات کشوری و بین المللی موثر است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: