اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان گفت:احداث پل معلق در ورودی شهر پلدختر با توجه به مزایای دسترسی عمومی و هزینه نسبت به دره خزینه بهتر است.

کد خبر: ۲۱۸۴۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۶

به گزارش بیان روز،احمد مرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهری پلدختر که در شهرداری برگزار شد با اشاره به دستور استاندار لرستان برای ساخت پل دره خزینه اظهار داشت:کارایی پل معلق در ورودی شهر پلدختر را بهتر از دره خزینه است و باعنایت مهندس خادمی برای ساخت این پروژه تامین اعتبار شده و میراث فرهنگی به عنوان متولی آن انتخاب شده است.

وی با بیان اینکه از فرماندار می خواهیم این موضوع را بررسی و مدیریت کند افزود:در بازدید میدانی که از ورودی شمالی شهر پلدختر صورت گرفت احداث پل معلق در این بخش کارایی بیشتر و بهتری دارد.

مراد پور افزود: تا در صورت عدم وجود حساسیت اجتماعی و بار مثبت اعتبار پل معلق دره خزینه برای احداث پل معلق در ورودی شهر هزینه شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان گفت: این پل معلق به خاطر هیجانی که ایجاد کرده به یک جذابیت تبدیل شده و هر ساله گردشگران زیادی از آن دیدن می کردند.

وی با بیان اینکه پل معلق در ورودی شهر با طول و ارتفاع زیاد می تواند گردشگران را به سمت خود جذب کند تصریح کرد: بر اساس مطالعات انجام شده و رایزنی هایی که با سازنده پل معلق خزینه صورت گرفته این پل به لحاظ فنی از استانداردهای لازم برخوردار نبوده است.

وی ادامه داد:پل معلق در ورودی شهر پلدختر برای عموم قابل استفاده دائم و در دسترس است ولی در منطقه دره خزینه  قابل استفاده دائمی نیست و رفتن به آنجا برای مردم هزینه بردار است.

وی گفت:پل معلق ورودی شهر پلدختر چشم انداز آن از دو طرف به کوه و پارک صخره ای می رسد و زیر آن رودخانه دایمی کشکان است.

این مسئول اذعان داشت:  در ۲ طرف آن تاسیسات و استراحتگاه احداث کرد که این ظرفیتی بزرگ است و موجب تحول در پلدختر می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: