اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
نان منفعت طلبان سیاسی در تصویب CFT

مخالفت برخی نمایندگان مجلس با لایحه CFT(مبارزه با پولشویی)باعث شده که برخی منفعت طلب اصلاح طلب با استفاده از عبارات جهت دار تخریبی افکار عمومی را نسبت به یک جریان انقلاب بدبین کنند.

کد خبر: ۲۱۸۴۰
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۴

به گزارشبیان روز،برخی از این سایت های منفعت طلب ،منحرف که نان به روز خور هستند و اکثر مدیریت آنها دست سیاسیون اصلاح طلب می باشد با قلم زنی در خصوص تصویب لایحه پرحاشیه CFT قصد دارند چهره نمایندگان با بصیرت وانقلابی مجلس که مخالف این لایحه بودند را در اذهان تخریب کنند.

برخی از همین سایت های منفعت طلب که در فتنه 88و آشوبی که برخی ها با حمایت اصلاح طلب های منحرف برپا کرده بودند مهر سکوت بر خروجی پایگاه های اطلاع رسانی خود زدند و روزه سکوت گرفتند.

حالا مخالفت تعدادی از نمایندگان مجلس را به انتشار پیامک های بیرون از مجلس ارتباط می دهند که این ضعف تحلیل این رسانه ها را می رساند.

آیت الله علم الهدی و سایر دلسوزان انقلابی در تریبون های نماز جمعه ومحافل آنچه که به مصلحت کشور ونظام می باشد صحبت می کنند ولی برخی ها که از مواضع انقلابی امام جمعه مشهد به ستوه آمده اند قصد دارند در انتشار مطالب خود با شیطنت و سیاسی بازی طوری مسائل را جلوه دهند که انگار مخالفت نمایندگان مجلس با این لایحه پرحاشیه ضد ایرانی کار اشتبای بوده که در واقع این طور نیست و تصویب لوایع استعماری همچون FATF و CFT از جمله لوایحی هستند که تصویب آنها به نفع کشور ومصلحت نظام نیست وتنها مزیت آن چراغ سبز به آمریکایی ها است که بیشتر به ملت ایران فشار بیاورند و قدرت حزب الله را در منطقه کاهش دهند.

این سایت ها که منافع آنها در برهه های زمانی مختلف حیثیت رسانه ای خود را با انتشار  اخبار دوروغ  ،توهین وتخریب افراد و شخصیت های انقلابی تامین می شود در مطالبی کذب با انتشار عکس هایی از زمان تبلیغات انتخابات برخی نمایندگان مخالف لایحه CFT به زور قصد دارد آنها را مرتبط با لیست امید دولت نشان دهد و در این راه هم به هر دروغی متوسل می شود.

در این اخبار نام تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس به چشم می خورد که اصلا در لیست امید انتخابات مجلس دهم نبود ولی این سایت های منفعت طلب با انتشار عکسی از زمان تبلیغات انتخابات قصد دارند این نماینده مجلس را که در لیست اصول گرایان قرار داشته، به خاطر مخالفتش با این لایحه استعماری ،تخریب کنند.

خبر تخریب اصلاح طلبان

دادستان علی رغم دستور آیت الله آملی لاریجانی رئیس دستگاه قضایی مبنی بر برخورد با روزنامه هایی که در خصوص اختلاف افکنی بین عراق وایران شیطنت کردند سکوت کرده واقدامی انجام نداده و حالا شاهد هستیم که برخی ها از این سکوت سوء استفاده کردند و با راه اندازی پایگاه های اطلاع رسانی اقدام  به دروغ پراکنی و تخریب نمایندگان مجلس وچهره های دلسوز انقلابی می کنند که این نیاز است دستگاه قضایی به صورت جدی ورود پیدا کنند واجازه ندهد در این برهه زمانی حساس برخی از رسانه های منحرف کارهایی را  در داخل انجام دهند که رسانه های ضد انقلاب مشغول آن هستند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: