اخبارشهرستان
پربیننده ترین
نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس:

عضو مجمع نمایندگان لرستان گفت:برای محرومیت زدایی از مناطق محروم پلدختر مردم ومسئولان بایستی با وحدت وانسجام در کنار هم باشند.

کد خبر: ۲۱۸۳۴
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۸

سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از مناطق عشایری کرکی در گفتگو با خبرنگاربیان روزبا تاکید براینکه به مناطق محروم شهرستان توجه بیشتری بایستی صورت گیرد اظهار داشت:دولت در این برهه زمانی که کشور با مسائل اقتصادی دست وپنجه نرم می کند بایستی برنامه ریزی کند به مناطق محروم بیشتر توجه شود.

وی با بیان اینکه دامداری وکشاورزی پایه های اقتصاد مقاومتی در پلدختر هستند افزود:امروز وقتی باغدار منطقه زیودار بدون دغدغه تحریم و مشکلات اقتصادی با استفاده از آب وخاک و نیروی انسانی می تواند برداشت انجیر داشته باشد وبا سود بالایی در بازار آن را به فروش برساند این همان مصداق اقتصاد مقاومتی است که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب می باشد.

کاظمی با تاکید براینکه منطقه کرکی از مناطق مستعد برای باغداری و دامپروری می باشد افزود:دولت از طریق سازمان جهاد کشاورزی تسهیلات خوبی برای تولید گیاهان دارویی و باغداری در اراضی شیب دار داده است که متقاضیان می توانند با گرفتن تسهیلات اشتغالزایی کنند.

وی با قدردانی از سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در خصوص راه اندازی قرارگاه پیشرفت وآبادانی در مناطق میانکوه غربی گفت:سپاه اقدامات ارزنده ای در محرومیت زدایی متاطق محروم استان داشته و برنامه ریزی مناسبی برای برطرف کردن مسائل ومشکلات در منطقه میانکوه غربی دارد که امیداوریم با همکاری فرماندار و دیگر دستگاه های اجرایی شهرستان شاهد به ثمر رسیدن طرح ها وپروژه های محرومیت زدایی این قرارگاه در این مناطق باشیم.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی افزود:علی رغم تنگناهای مالی که در دولت وجود دارد با پیگیری و ممارست پای صنعت را به پلدختر باز کردیم که انشاءالله با اجرایی شدن مراحل اولیه این طرح ها شاهد رونق اقتصادی و اشتغالزایی در شهرستان خواهیم بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: