اخبارشهرستان
پربیننده ترین
امام جمعه پلدختر:

امام جمعه پلدخترگفت:جوانان با بصیرت وانقلابی با شاخص انقلابی گری و حضور درنماز جمعه می توانند نقشه های شوم دشمنان نظام را نقش بر آب کنند.

کد خبر: ۲۱۸۳۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۵

به گزارشبیان روز،حجت الاسلام حسین زاده آملی امام جمعه پلدختر در فضایی صمیمی با فعالان فرهنگی مذهبی مساجد وهئیت عزاداری مدافعان حرم با قدردانی از زحمات جوانان فعال فرهنگی مذهبی اظهار داشت:روحانی در مساجد باید میدان دار باشد تا جوان وکهنسال درکنارهم باشند و کارهای فرهنگی ومذهبی انجام دهند.

وی با بیان اینکه محوریت هئیات عزاداری بایستی با روحانیون وعلما باشند بیان کرد:اثر پذیری سخنرانی روحانیون در مراسمات عزاداری یا جشن ائمه ع مهم است و دراین راستا در برنامه های فرهنگی ومذهبی نیازمند به حضور روحانیون است.

امام جمعه پلدخترگفت: وحدت و دینداری در بین مردم شهرستان خوب هست ولی متاسفانه در برخی مواقع سیاست زدگی داریم.

حجت الاسلام حسین زاده آملی با تاکید بر ارتباط بیشتر جوانان با امامت جمعه افزود:فرهنگ سنتی لرستان خیلی مهم و با ارزش است و دراین خصوص بایستی با بصیرت و مسجد محور عمل کنیم.

وی نماز جمعه میعادگاه عاشقان ولایت دانست وگفت:حضور اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان در نماز جمعه باعث خنثی سازی توطئه های دشمنان نظام می شود.

وی با بیان اینکه شاخص انقلابی گری جوان هیئتی حضور درنماز جمعه است گفت:برگزاری پرشور نماز جمعه تیری به قلب دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
انتهای پیم/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: