اخبارشهرستان
پربیننده ترین
امام جمعه پلدختر:

امام جمعه پلدختر گفت:ارتباط خبرنگاران با نهادامامت جمعه بیشتر شود تا بتوانیم با همکاری هم در پیشبرد اهداف نظام گام برداریم.

کد خبر: ۲۱۸۳۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام احمد علی حسین زاده آملی امام جمعه پلدختر در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پلدختر با بیان اینکه مدیریت صحیح برنامه ها و ایجاد امید به آینده است اظهار داشت:امید دهی به مردم از مسایل مهم جامعه است که اصحاب رسانه هم نیز آن را باید مورد توجه قرار دهند.

وی با اشاره به رسالت خطیر خبرنگار در عرصه اطلاع رسانی افزود:خبرنگاران باید برای انعکاس و انتشار خبرها ، انتقاد و یا مسایل مربوط به وظایف خود به دور از عقده گشایی و خشم با عدالت ، تعامل و مشورت رفتار کنند.

امام جمعه پلدختر تاکید کرد:خبرنگاری حرفه ای شریف با ارزش و در جامعه اسلامی دارای جایگاه رفیعی است .

وی بیان کرد:بر اساس آیات قرآن برای انتشار اخبار صحیح باید نسبت به آن تفحص کرده و یقین پیدا کنند.

حجت الاسلام حسین زاده آملی  با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص دولت گفت:خدمات مدیران را باید بیان کرد که اصحاب رسانه نیز برحسب رسالت خطیری که بر عهده دارند باید در راستای ایجاد امید در مردم تنها نقاط ضعف را نبینند و خدمات مدیران را نیز بر اساس عدالت به مردم انعکاس دهند.


وی با اشاره به اینکه ما باید قدر امنیت امروز حاکم بر جامعه خود را بدانیم ادامه داد:به واسطه این آرامش هر کس می تواند با آزادی بیان حرف خود را مطرح کند.
وی یادآور شد:خبرنگار باید به دور از حاشیه و تخریب با حسن نیت و حسن خلق با همدلی به وظایف خود عمل کند و امروز با وجود جنگ اقتصادی پیش روی جامعه دنبال تعامل و همکاری باشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: