اخبارجديد
پربیننده ترین
فرماندار پلدختر:

فرماندار پلدختر گفت:شهرستان پلدختر از حادثه خیز ترین نقاط لرستان که در زمان بارندگی سیلاب قست اعظم این شهرستان تهدید می کند.

کد خبر: ۲۱۸۲۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۹

نعمت الله دستیاری فرماندار پلدختردر حاشیه شورای عالی بحران لرستان در گفتگو با خبرنگاربیان روز با اشاره به اینکه پلدختر از حادثه خیزترین شهرهای لرستان است اظهار داشت:هرساله با آغاز فصول بارندگی یک حادثه غیر مترقبه به مانند سیلاب منطقه را تهدید اساسی می کند.

وی بیان کرد:به دلیل بارندگی و افزایش آب های سطحی با توجه به اینکه پلدختر در خروجی استان هم قرار دارد این شهرستان درمعرض سیلاب است.

دستیاری تاکید کرد: بایستی روی نقاط بحرانی استان  و شهرستان هایی که دچار بحران هستند توجه بیشترصورت گیرد.

نماینده عالی دولت در پلدختر با بیان اینکه این شهرستان در خروجی عمده رواناب های استان قرار دارد افزود: بیشتر روان آب های استان جمع می شود و  در پلدختر بر سر مردم خراب می شود.

وی با بیان اینکه عمده جمعیت ما در اطراف رودخانه کشکان شکل گرفته است، تصریح کرد: واقعیت امر این است که بخش عمده جمعیت پلدختر و معمولان و روستاهای پرجمعیت آن در معرض خطر سیل هستند.

دستیاری گفت: اگر فکری به حال دیواره های ساحلی شهر پلدختر نشود با مشکل مواجه می شویم.

وی با تاکید براینکه موضوع احداث دیواره ساحلی پلدختر از مطالبات مردم است ادامه داد:در موارد سیل و باران عمده کار روی دوش راهداری است و آن هم عمده ماشین آلات زمین گیر هستند و باید فکر اساسی شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: