اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
عضو مجمع نمایندگان لرستان:

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامورداخلی مجلس گفت:تزریق ارز و مدیریت قیمت‌ها یکی از اقدامات مثبت بانک مرکزی که برخی ها نباید کاهش ارز به مسائل فرعی ارتباط دهند.

کد خبر: ۲۱۸۲۳
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۱

سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی درگفتگو با خبرنگار  بیان روز با اشاره به کاهش نرخ ارز در کشور اظهار داشت:قوه قضائیه در اقدامی موثر با صدور حکم برای 33نفر مفسد اقتصادی ،بازار ارزی را برای افرادی که قصد سوء استفاده داشتند نا امن کرد.

وی با بیان اینکه  صدورحکم اعدام برای 3نفر از مخلین بازار ارزی گفت:وقتی برخی ها با استفاده از رانت و ارتباطاتی که دارند در مدت کمی بازار سکه و ارز را در دست می گیرند و باعث افزایش بی حساب وکتاب قیمت دلار و سکه می شوند با این افراد بایستی قانون به شدت برخورد می کرد تا درس عبرتی برای سایرین می شد که قوه قضائیه در این خصوص عملکرد خوبی داشته است.

نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس ادامه داد:آن چیزی که باعث شد طی ماه های گذشته  نرخ ارز در بازار افزایش پیدا کند ریشه داخلی دارد.

وی گفت:طی روزهای اخیر، تمهیداتی که دولت و بانک مرکزی و اجرای آنها را آغاز کرده باعث شد تا بر بازار ارز تأثیر مثبت گذاشته شود.

کاظمی عنوان کرد:  تزریق ارز و مدیریت قیمت‌ها یکی از اقدامات مثبتی است که بانک مرکزی انجام  داده است.

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامورداخلی مجلس گفت: چرا این اقدام توسط بانک مرکزی زودتر انجام نشد تا موجبات برخی گلایه‌های مردم نشود.

وی ادامه داد:برخی ها براساس مسائل سیاسی سعی دارند کاهش ارز را به FATFارتباط دهند که این درست نیست.

کاظمی تاکید کرد: از دولت می‌خواهیم تمام توان خود را برای مدیریت بازار به کار گیرد نمایندگان مجلس هم در این عرصه نیز از اقدامات دولت حمایت می کنند.

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: