اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
کاظمی:

عضو مجمع نمایندگان لرستان گفت:رزمایش اخیر بسیجیان پلدختر با عنوان "اقتدار وخدمت"باعث دل گرمی مردم شد.

کد خبر: ۲۱۸۱۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵

سید حمید رضا کاظمی نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس در گفتگو با بیان روز،با قدردانی از بسیجیان این شهرستان اظهار داشت:انقلاب اسلامی ایران در چارچوب نظام اسلامی و با محوریت ولایت فقیه شکل گرفته در این بین بسیج به عنوان مهمترین عنصر شکل گیری انقلاب همواره مورد توجه بوده است.

وی بیان کرد:رزمندگان وبسیجیان پلدختر در دوران دفاع مقدس هم نیز از نیروهای پیش قراول عرصه رزم بودند.

کاظمی عنوان کرد:روز گذشته به وضوح همان لحظات برای ما یک بار دیگر تکرار شد زیرا حضور پیشکسوتان در کنار نسل جوان بسیجی خود نماد مهمی از این کار ارزشمند بود .

وی با اشاره به اینکه حضور نسل جوان در این رزمایش ها اثرات مهمی دارد گفت:نیروهای نوجوان و جوان بسیجی با حضور پرشور خود در این رزمایش نشان دادند که همچنان پایبند ولایت،انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامورداخلی مجلس با اشاره وضعیت کنونی اقتصاد کشور و مشکلات مردم گفت:حضور بسیج در بین مردم و خدمات رسانی به مناطق محروم خود نشان دهنده این هست که بسیج با بصیرت و هوشیاری کلیه سناریوهای دشمنان نظام را رصد می کند و برای آن برنامه دارد.

وی در ادامه به اتفاق مهمی در فضای مجازی اشاره کرد و افزود:امروز بحمدالله با حضور موثر و بهنگام نیروهای انقلابی در فضای مجازی شاهد گسترش اخبار ایران اسلامی در پیام رسان های مختلف از قبیل اینستاگرام وتویتر هستیم .

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: