اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین

همزمان با دیگر شهرهای لرستان،رزمایش بزرگ محمد رسول الله (ص)2 با حضور پرشور بسیجیان دارالمومنین لرستان برگزار شد.

کد خبر: ۲۱۸۰۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳

سرهنگ محمد محمودوند در حاشیه  رزمایش محمد رسول الله (ص) در گفتگو با خبرنگار بیان روز،با اشاره به برگزاری اولین مرحله از این رزمایش در شهرستان اظهار داشت: این رزمایش به مدت دو روز و با حضور دو گردان بیت المقدس و20گروه جهادی در قرارگاه امام هادی (ع) برگزار می شود.

رزمایش اقتدار پلدختر

وی بیان کرد:  شعار این رزمایش، وحدت، ایستادگی و پیشرفت می باشد که بسیجیان توانستند  اقتدار خود را به نمایش بگذارند.

رزمایش اقتدار بسیج پلدختر

وی بیان کرد:بر اساس برنامه ریزی که از قبل داشته ایم ما به اهداف اولیه خود در این رزمایش دست پیدا کردیم.

رزمایش اقتدار بسیج پلدختر

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با قدردانی از استقبال مردم پلدختر از بسیجیان اضافه کرد:مردم امروز بار دیگر به فرزندان بسیجی خود بالیدند که این چنین با بصیرت وهوشیاری در میدان عمل حاضر شدند.

سرهنگ محمودوند گفت:این رزمایش نشان دهنده اقتدار عاشوارییان است و به عنوان یک اقدام به موقع و شجاعانه در راستای وحدت وانسجام ملی انجام می شود.

رزمایش اقتدار پلدختر

وی با تاکید براینکه سپاه پاسدارن در کنار مردم آمادگی دارد که توطئه‌های دشمنان را شکست دهد افزود: اقتدار، محرومیت‌زدایی، خدمات‌رسانی به مناطق محروم و اجتماع بسیجیان در اردوگاه از اهداف برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) است.

رزمایش اقتدار بسیج پلدختر

وی یادآور شد:در روز اول بسیجیان پس از انجام رژه پیاده وموتوری که در خیابان های سطح شهر داشتند در اردوگاه حاضر شدند و بسیجیان در کلاس های آموزشی  و ورزشی شرکت کردند.

رزمایش اقتدار بسیج پلدختر

محمودوند با اشاره به اعزام 20گروه جهادی به مناطق محروم پلدختر افزود:اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم،کمک به بازسازی مساجد ومدارس، اهدای بسته حمایتی و غذایی به مردم استقرار اکیپ‌های درمانی از برنامه های این رزمایش است.

 

 

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: