اخبارجديد
پربیننده ترین
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر:

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر گفت:دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هوشیاری وبصیرت بسیجیان پلدختری رادر رزمایش محمد رسول الله(ص)2 به روشنی درک خواهند کرد.

کد خبر: ۲۱۸۰۶
تاریخ انتشار: شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳

سرهنگ محمد محمودوند فرمانده سپاه ناحیه پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روزبا اشاره به رزمایش اقتدار بسیجیان این شهرستان اظهار داشت:بسیج در راستای مقابله با سناریو سازی های روانی دشمنان نظام ،رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص)2 از نهم شهریورماه در استان های مختلف آغاز کرده و تا29شهریورماه هم ادامه دارد.

وی بیان کرد:فردا روز یکشنبه18شهریورماه هم نیز در آستانه ماه محرم بسیجیان عاشورایی پلدختر با حضور منسجم خود در این رزمایش اقتدار خود را به دنیا نشان خواهند داد.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر افزود:اتحاد وانسجام ملی برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و در آستانه تولد چهل ویکمین سالگرد یکی از اهداف مهم این رزمایش است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب متحرک وپویا است افزود:این انقلاب  در حقیقت برگرفته  از قیام امام حسین (ع) است  و ایمان مردم ، عشق به خدا و خاندان عصمت وعشق به انقلاب مایه قدرت کشور است .

وی ادامه داد:اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون ولایت رهبر فرزانه انقلاب و درکنارش مردم ولایتمدار با عقیده می باشد که اگر قصد داریم این انقلاب زنده بماند باید به دنبال تحکیم آن باشیم.

محمودوند شناسایی سناریوی دشمن  را از تاکتیک های مهم امروز جنگ روانی مقابله ای دانست و اضافه کرد:ما بایستی با یک سناریوی متقن و برنامه ریزی شده طوری بتوانیم قدرت ایران را نشان دهیم تا همه بدانند که بسیج ما به مانند 8سال دفاع مقدس اهل عمل است.

وی تاکید کرد: انتظار بسیج از مردم این هست که به مانند دوران 8سال دفاع مقدس همانطور که خانواده ها از فرزندان خود استقبال می کردند ،فردا با دود کردن اسپند از فرزندان بسیجی خود که از اقشار مختلف مردم هستند استقبال کنند.

 

 وی با تاکید براینکه ایران به ابرقدرتی در منطقه تبدیل شده است افزود:ایران با داشتن ملتی هوشیار و رهبری مدبر ، قدرت انرژی موشکی و گوش به فرمان بودن مردم از رهبری  امروزایران به ابرقدرتی در منطقه تبدیل شده است که دشمن تاب این همه پیشرفت کشورما را ندارد.

وی حضور روسای جمهور ترکیه وروسیه را در ایران مصداق بارز نفوذ ایران در دنیا برشمرد و گفت:حضورروسای جمهور روسیه وترکیه در ایران نشانه ابرقدرتی کشور و نفوذ ما در منطقه ودنیا است و ما بحول قوه الهی دز حال ارتقای این  مولفه های قدرت هستیم .

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به اینکه آمریکا در درون در حال متلاشی شدن است افزود:آمریکا  دیگر توان ورود به جنگ  فیصله دادن را ندارد به طوری که اگر جنگی آغاز می کند دیگر تمام کننده آن آمریکا نیست.

وی گفت:آمریکا قدرت ائتلاف در منطقه و دنیا از دست داده و از درون دچار فرسودگی و نابودی شده است.

سرهنگ محمودوند با اشاره به آمار تاسف برانگیز آسیب های اجتماعی در آمریکا خاطر نشان کرد:خودکشی ۳۵هزار نفر در آمریکا در ابتدای سال اول میلادی امسال و تولد  ۴۵درصد فرزندان بدون پدر ومادر در این کشور زنگ خودکشی آمریکا را توسط ترامپ به صدا در آورده است.

وی یادآور شد: آمریکا در همه جنگ ها شکست خورده اگر همه مردم و مسئولین زیر لوای پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی و درسایه تبعیت رهبری که شامل نصرت الهی می شویم گام برداریم پیروز نهایی هستیم.

وی گفت:بسیجیان پلدختر هم نیز  با ایمان وباور صحیح، بصیرت و روشنگری، اقدام به موقع وشجاعانه، استقامت وپایداری  با حضور در این رزمایش اقتدار خود را دنیا بار دیگر نشان خواهد داد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: