اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
امام جمعه پلدختر:

امام جمعه پلدختر گفت:امروز نظام سلطه در صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است و در پیچ تاریخی قرار داریم و مردم باید پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کنند .

کد خبر: ۲۱۸۰۴
تاریخ انتشار: جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام و المسلمین محمد سوری امام جمعه پلدختر در خطبه‎های نماز جمعه این شهرستان با انتقاد از اطلاع رسانی برخی کانال های تلگرامی در فضای مجازی اظهار داشت:برخی ها در خانه می‌نشینند و هر چه دلشان می‌خواهد در کانال‎های تلگرامی به مردم منعکس می‌کنند.

وی بیان کرد: این کانال‌های تلگرامی با انتشار اخبار کذب باعث بروز بی‎اعتمادی  و ناامیدی در مردم می‌شوند.

امام جمعه پلدختر افزود :آنها با این نوع اطلاع رسانی فقط حرف دشمنان را می‌زنند و اهداف آنان را دنبال می‌کنند که باید کنترل و با آن‎ها برخورد شود.

سوری تاکید کرد: امروز در مقایسه با سال‌های گذشته شاهد افزایش انتقادها، بدبینی و امثال آن در جامعه هستیم.

امام جمعه پلدختر ادامه داد: مهم‌ترین مسایلی که بیشتر از همه به آن  دامن می‌زنند وجود چالش‌ها و مسائل متعددی است که در زندگی مردم با آن مواجه هستند.

وی تصریح کرد: مشکلات و چالش‌های در زندگی روزمره وجود دارد که نمی‌توان منکر آن شد که فاصله موقعیت موجود با موقعیت آرمانی فرسنگ ها فاصله دارد، اما بعضی مواقع بزرگ‌نمایی‌ها ناامیدی را به وجود می‌آورد.

امام جمعه پلدختر یادآورشد: برخی مواقع فرصت‌های کسب و کار از بین رفته و افزایش قیمت‌ها، روند بیکاری و همچنین نرخ تورم به دلیل نوسانات ارزی برنامه‌ها و زندگی مردم در مقایسه با گذشته را با چالش مواجه می‌کند.

خطیب نماز جمعه پلدختر گفت: در این فضا و شرایط برنامه‎ریزی برای زندگی تا حد زیادی مختل شده است به طوری که دخل وخرج مردم به هم نمی خورد و به طور طبیعی نمی توانند خواسته های خود را محقق کنند.

وی با بیان اینکه بی‎برنامگی و بی‎عملی دستگاه‌های مسئول را یکی دیگر از چالش‌های به وجود آمده است تصریح کرد: افراد جامعه اگر برای خرید مسکن، ازدواج یا تفریح مطابق با شرایط یک‌سال پیش برنامه‎ریزی کرده بودند.

سوری گفت: : یکی از چالش‌ها، فشارها و تهدیدهای دشمن این است که موجب شده نوعی فضای عدم اطمینان در اقتصاد ایران شکل گرفته است.

وی با اشاره به اینکه امروز شاهد کاهش قدرت خرید مردم هستیم افزود:مسئولان و دولت‌مردان به ویژه مسئولان بخش‌های اقتصادی باید تصمیمات و برنامه‎هایی اتخاذ کنند که به طور مستقیم بر زندگی مردم تأثیرگذار باشد.

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: