اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
اولتیماتوم بسیج به آمریکا و بدخواهان ایران اسلامی

مردم با بصیرت و ولایتمدار لرستان برای خلق حماسه ای ماندگار با عنوان"اقتدار عاشورایی سپاه محمد رسول الله (ص)2"خود را آماده می کنند.

 

کد خبر: ۲۱۷۸۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۳

به گزارش بیان روز ،در آستانه چهل ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،ملت ایران خود را برای جشن تولد انقلاب آماده می کنند تا به خیلی ها که به دنبال توطئه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند نشان دهند همچنان پایبند به انقلاب اسلامی هستند.

این روزها که دشمنان نظام از هر ابزاری برای فشار به ملت ایران استفاده می کنند تا نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی وانقلاب بدبین کنند،ملت با بصیرت ایران از 10لغایت29شهریورماه در قالب رزمایش "  اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله 2"با بر تن کردن لباس های بسیجی خود به یاد 8سال دوران دفاع مقدس برای بیعت مجدد با امام(ره)،رهبر انقلاب و شهدای 8سال دفاع مقدس پا به میدان عمل می گذارند.

پس از 8سال دفاع مقدس و شکست بدخواهان انقلاب،دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از قبیل آمریکا ،رژیم غاصب صهیونیستی با چراغ سبز برخی از کشورهای منطقه بدنبال ضربه زدن به ایران هستند.

رزمایش اقتدار

روسای مختلف دولت آمریکا با شیطنت های مختلف سعی داشتند که این استقلال،عزت،سربلندی وامنیتی که ایران یا تحمل سختی ها ومرارت های زیادی و تقدیم شهدای زیادی به دست آورده را خدشه دار کنند که به رهبری حکیمانه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و هوشیاری وبصیرت مردم ایران این توطئه ها خنثی شد.

رضا رضایی منش کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار بیان روز با بیان اینکه مردم لرستان به تعبیر رهبر معظم انقلاب رزم دیدنی دارند اظهار داشت: غیرت مردم لرستان هم که در دوران دفاع مقدس زبان زد خاص وعام است در برهه های مختلف با نمایش بصیرت وهوشیاری خود از ولایت وانقلاب دفاع کردند.

وی تاکید کرد:در حماسه نهم دیماه و برخی اتفاقات وناآرامی های کوچک در برخی نقاط،مردم با بصیرت لرستان صبوری ومتانت از خود نشان دادند واگر هم دغدغه یا مشکلی داشتند از طریق رسانه ها ومراجع قانونی اعلام کردند.

 رزمایش اقتدار بسیج پلدختر

وی افزود: ملت ایران در برهه های مختلف با هر لهجه ونژادی از استان های مختلف کشور توانستند به تنهایی پاسخ دندان شکنی به توطئه بدخواهان نظام بدهند.

رضایی منش با تاکید براینکه حضور بسیج در عرصه های مختلف،دشمنان نظام را به گوشه رینگ کشانده است تصریح کرد:

 

 این کارشناس سیاسی گفت:امروز با هنرنمایی سیاسی و درایت رهبر معظم انقلاب ،ایران اسلامی توانسته کلیه معادلات آمریکایی ها را در منطقه برهم زند.

 رزمایش اقتدار بسیج پلدختر

وی با اشاره به اینکه بسیج تمام کننده کلیه معادلات در کشور است افزود:امروز همین نیروی مومن،متعهد،متخصص بسیجی در عرصه های سازندگی،پزشکی،فرهنگی،اقتصادی،علمی،ورزشی وغیره توانسته در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی گام های موثر و ارزشمندی بردارد که این جای قدردانی از این قشر زحمتکش وگمنام دارد.

 رزمایش اقتدار بسیج پلدختر

 این کارشناس سیاسی با اشاره به برگزاری "رزمایش اقتدارعاشورائیان محمد رسوالله "افزود:نمایش اقتدار بسیجیان در این رزمایش باعث قوت قلب ملت ایران ،شادی رهبر فرزانه انقلاب ،ترس و واهمه دشمنان نظام وخنثی سازی توطئه های آنها خواهد بود.

وی تاکید کرد:این روزها در جای جای ایران اسلامی شمیم بسیج و حضور نسل جوان در کنار بزرگترها به رقابتی در بین استان ها تبدیل شده که هر قشری با ابتکار عمل وخلاقیت این نمایش اقتدار را به دنیا نشان دهند.

رضا مرادی دانش آموز دبیرستانی با اشاره به اینکه افتخار می کنم بسیجی هستم افزود:امروز آمریکا و دشمنان نظام از نام بسیج هراس دارند و ما به عنوان یک بسیجی افتخار می کنیم در سایه ولایت و رهبری با بصیرت و هوشیاری از این نظام دفاع می کنیم.

وی بیان کرد:هر چند روز 18شهریورماه یک کار شخصی خارج از استان دارم ولی با کمال میل در رزمایش اقتدار عاشورائی بسیج شرکت خواهم کرد.

این دانش آموز پلدختری تصریح کرد:علی رغم محرومیت ها ومسائل ومشکلاتی که در شهرستان پلدختر وجود دارد ولی مردم در این صحنه های حماسی حضور پر رنگی دارند.

بسیج سازندگی پلدختر

مصطفی سلطانپور از دانشجویان پلدختری با بیان اینکه ما گوش به فرمان رهبر انقلاب هستیم افزود:افتخار می کنیم که لباس بسیجی بر تن می کنیم و برای دفاع از کیان انقلاب اسلامی قدم بر می داریم.

وی افزود:وعده دیدار کلیه بسیجیان ما 18شهریور است تا بار دیگر اقتدار خودمان را به دنیا نشان دهیم ومطمئن هستم که نمایش خوبی در آن روز خواهیم داشت.

گفتنی است رزمایش بزرگ بسیجیان لرستان در 18شهریورماه در شهرهای مختلف استان با حضور اقشار مختلف بسیجیان برگزار می شود.

 انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: