اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
مدیر شبکه دامپزشکی پلدختر

مدیر شبکه دامپزشکی پلدختر از کشف ومعدوم سازی ،80کیلوگرم گوشت وچربی فاسد جمع آوری شده از سطح قصابی ها ومرغ فروشی های پلدختر خبر داد.

کد خبر: ۲۱۷۷۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۳

رضا عسکری مدیر شبکه دامپزشکی پلدختر در گفتگو با خبرنگاربیان روز  اظهار داشت: ماموران دامپزشکی شهرستان پلدختر در اجرای طرح گشت و بازرسی از مراکز تهیه و توزیع غذا ، قصابی ها و مرغ فروشی های سطح شهرستان را به صورت روزانه دارند.

وی بیان کرد:این میزان گوشت قرمز ،چربی،گوشت و دل و جگر مرغ فاسد یا تاریخ گذشته را از سطح قصابی ها و مرغ فروشی های شهر پلدختر کشف ،جمع آوری ضبط وامحا شدند.

عسکری تصریح کرد:تیم های بازرسی شبکه دامپزشکی در طول شبانه روز بارها به مراکز تهیه و توزیع غذا ، قصابی ها و مرغ فروشی ها مراجعه و با متخلفین پس از تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی می کنند.

وی باتاکید براینکه  این اداره با هرگونه حمل غیر مجاز و توزیع گوشت و مرغ فاسد به شدت برخورد می کند افزود:در راستای تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان بازرسی ها را از واحدهای مختلف صنفی ، مرغ فروشی ها ، قصابی ها و رستوران های سطح شهرستان ادامه می دهند.

این مسئول از مردم خواست در هنگام خرید فرآورده های گوشتی به تاریخ تولید و مصرف آن توجه بیشتر کنند.

عسکری یادآورشد:شهروندان در هنگام خرید فرآورده های خام بدون مهر دامپزشکی ،برچسب معتبر و گوشت چرخ کرده از قبل آماده شده در بسته بندی های متفرقه خودداری کنند.

وی ادامه داد:شماره تلفن گویای 1512 و 2230 دامپزشکی پلدختر به صورت شبانه روزی آماده دریافت شکایات شما می باشد تا با هرگونه تخلف بهداشتی برخورد کنیم.

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: